Asphalt 6 HD (Desire HD'de Denendi!)

Sponsorlu Bağlantılar

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 6 HD (Desire HD'de Denendi!)
Selam arkadaşlar, N8'imi üzülerek ve üzerinde çok fazla düşünerek satışını yaptım, ve artık androidliyim. İlk başlarda alışamadım, fakat 6 gündür adapte ettim kendimi. :)..Kullanımı karışık geldi biraz. Mağlum symbian'dan kalma alışkanlıklar.. :).

Banada bir hoşgeldin deyiverin artık..Artık Bu bölümde takılıcam.. ( Android ile ilgili her tür program v.s. önerilerinizi bekliyorum :). )

Aldığımdan itibaren ilk işim bi kaç oyun yüklemek olldu, Asphalt 6'da bunlardan biri oldu. Fakat aradım taradım, forumdaki linkler kırık, ve sağlamını bulmak için alt ettim google amcayı.. Ve Buldum! :)

Desire HD'de denenmiştir, ÇALIŞIYORDUR.

Açıklama:

Asphalt 6 Adrenaline HD v3.x.x

Requirements: Info about supported devices is in the winrar file.
Operating System: Android 2.1 or higher
Overview: Get your adrenaline pumping for the newest edition of the Asphalt series. Discover 42 cars & bikes from Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati and other world-class manufacturers. Build a collection in your 3D garage that you can explore using the touch screen, then tune your vehicle & customize it with decals before tearing up the streets of L.A., Tokyo, the Bahamas & other beautiful locations, each rendered in HD. You’ll be driving against tough opponents in 11 different leagues with 55 events plus Online/Local Multiplayer for up to 6 players.

Features:
42 models from the most prestigious manufacturers (Ferrari, Lamborghini, Aston Martin and more)
Online/Local Multiplayer mode for up to 6 players
12 tracks, from L.A. to Tokyo and more, with HD graphics
An immersive Career mode with 11 different leagues and 55 events
Amazing number of tuning options for each model (decals, rims, boosts, and more)

HTC C*r*a*c*k*e*d apk:

SD (500 MB'lik ek Çalışıyor link):

APK Dosyasını Kurduktan sonra, SD Ekinin içindeki bütün dosyaları sdcard/gameloft/games/asphalt6/ içerisine atın. Klasör yoksa oluşturun..

Ve Keyfini çıkarın... :)

Not; sd'nizde en az 1 gb yer olsun :D, 500 mb'lik rar, çıkardığıınızda 1 gb oluyor. ;) :ehe

Not 2: Diğer modeller için üzgünüm, ilk oyun konum.. hoş karşılayın :p
Not 3: Forumda verildi demeyin, çünkü oradaki linkler çalışmıyor. :)

Teşekkürler(?) :naughty::)

• Beğen
Tepkiler: Torchbearer, xinsurer, OğuzcanAbi ve 1 kişi daha

Kubde

Kubde

Üye
sh0ck hoşgeldin kaderdaşım:) asphalt 6 için çooook teşekkürler.

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi

Hoş bulduk .. Birşey degil.. :). Burası çok sakin nedense :). Asayiş berkemal gibi. Ne güzeldi, S^3 forumunda tartışmalar, atraksiyon oluyordu beh. :allalla::nono: (Kimseye nispetim yok, Sadece saygı.)

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi

Hoş bulduk .. Birşey degil.. :). Burası çok sakin nedense :). Asayiş berkemal gibi. Ne güzeldi, S^3 forumunda tartışmalar, atraksiyon oluyordu beh. :allalla::nono: (Kimseye nispetim yok, Sadece saygı.)

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Galalxy s alınca bu oyunu yüklerimde oyunların boyutları çok can sıkıcı :vur

nigrevex

nigrevex

Üye
htc hd dessire denendı calısıyor evet oynadım manyak bır oyun

__black__

__black__

Üye
desiremiz var ama hd değil kasma filan olurmu???:allalla::allalla:

kamercilekci

kamercilekci

Üye
Hoşgeldiniz

yanlız bu sd linki ne onu anlayamıyorum nasıl yüklicem şu anda 1. Linki indiriyorum sd için olanı indirmeme erek var mı cevap lütfen

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
@__black__

Bilemiyeceğim, deneyip görmeniz lazım..

@kamercilekci

H.bulduk. Sizde Hoş geldiniz.. :)

Evet. SD dosyasını indirmeniz gerekli. Bu dosya oyunun Hafıza kartına atılan dosyalarıdır. APK Dosyasının telefona kurduktan sonra hafıza kartında dediğim yere atmanız lazım. :)

arcagur

Üye
Desire'da çalışır mı?

by_kristal

Üye
şu anda yüklüyo bakalım nasıl birşey;)

apobaba1234

apobaba1234

Üye
shock hoşgeldin bende bu akşam desire mi alıyorum hd siz :d: bende c7mi üzülerek olmasada sebebi nokianın piSliği gerekn destegi vermediği için saattım ve htc desire 4 aylık kullanılan telefonu 460tl ye almış bulunmaktayım ,parasını verdim akşam alıcam :D çok hesaplı oldu hemde üstüne para kaldı amcamdan aldığım için :ehe symbianda bilmediğimiz bişe kalmamıştı bakalım androidi çözebilcezmi gelsin ilk işim oyun yuklemek olucak ama 8gb hafıza yetermi sizce 16 almalımıyım???? çok oyun yüklücemde :naughty:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Teşekkürler :)

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
shock hoşgeldin bende bu akşam desire mi alıyorum hd siz :d: bende c7mi üzülerek olmasada sebebi nokianın piSliği gerekn destegi vermediği için saattım ve htc desire 4 aylık kullanılan telefonu 460tl ye almış bulunmaktayım ,parasını verdim akşam alıcam :D çok hesaplı oldu hemde üstüne para kaldı amcamdan aldığım için :ehe symbianda bilmediğimiz bişe kalmamıştı bakalım androidi çözebilcezmi gelsin ilk işim oyun yuklemek olucak ama 8gb hafıza yetermi sizce 16 almalımıyım???? çok oyun yüklücemde :naughty:

Kardeş android bir anda çözülecek gibi durulmuyor, bende symbianı çok kurcaladığım için bir sorun oldugunda kendim halledebiliyordum.. ama bunun flash atması rom yüklemesi falan çok farklı.. :ehe

türkçe kaynakta pek yok sanırsam, xda developers'a takılmak gerekiyor :).

Shadowman07

Shadowman07

Üye
megaupload erişim kapalı sd indirilmiyor

Dn@

Dn@

Üye
arkadaşlar bunu s60 v5 olan versiyonu var mı yardım :hmmm:hmmm bence biraz daha çalışılıp daha güzel oyunlar yapabilinir :bigstar::bigstar: yardım için elemden geleni yaparım hem program yapma hemde oyun ve tema konularında da yardımcı olabilrim önemli olan beraber daha güzel hizmetler sunmak bilginize sunarım iyi çalışmalar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hayırlı olsun apo kullan bakalım nasıl oldunu yazarsın bana bu arada nolmuş shock banlanmış kime küfretti bu :hmmm

__black__

__black__

Üye
oyunu yükledim ama oyuna girince videodan sonra atıyor bunun bi çözümü yokmu???

Utku

Utku

Üye
Sakin forum diye buna derler

turk20

Üye
evet ya 2. link indirilmiyor tekrar guncelleyebilirmisiniz linki

Üst Alt