Askerlere benden armağan olsun

• 29 Temmuz 2014
  • 560 Okunma
  • 13 Cevap

1. Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 29 Temmuz 2014
    ___kaptan___ bunu beğendi.
  2. Allah razı olsun kardeş geçen yıl bu zamanlar ben askerdim şimdi ise ağustos'ta canımdan çok sevdiğim kardeşim de asker oluyor hayırlısıyla gidip gelecek inşallah Rabbim bütün askerlerimizi sevdiklerine bağışlasın :(

Mobil cihaz ile gönderdi
    Kingmortall bunu beğendi.
  3. COk teşekkür ederim allah herkesı aylesına bagışlar inşallah bende kasımda askerım

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Rabbim kolaylık versin kardeş sağ salim gider gelirsiniz inşallah :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. İnşallah bütün askerlerımızı aylesıne bagıslasın allah bu videoda kısıde cok guzel soylemış

< Resmi açmak için tıklayın >

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. yaptım kurtuldum allaha sukur 7 ay oldu bitireli :)

7. Bundan 5 sene önce bu zamanlar 35 diyordum.
    Herkese hayırlı tezkereler :)

Samsung ile gönderdi
    phasan bunu beğendi.
  8. Cok teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
    Amedly Fatih bunu beğendi.
  9. 18 mart 2013 'te askere yola çıktım adres Hatay iskenderun 1.deniz er eğitim alayı 20.bölük :)

usta birliğim hatay iskenderun Arsuz/uluçınar özel eğitim merkezi komutanlığı :)

2013 kasım ayında bir rahatsızlığımdan dolayı ameliyat oldum 45gün hava değişimine Geldim!

Hava değişimi bitmesine 10gün kala birliğimdeki arkadaşlar ulaştılar bana ve ben dahil 5arkadaş mersin ordu evine sevk edilmişiz bizim birlik askeri kamptı dönemlikti yani kasımdan sonra dönem bitince biz hizmet askerleri boşa çıktık deniz kuvvetleri komutanlığı böyle uygulamış bizi mersin orduevine gönderdiler 2 ay da orda kaldım

ve tam 15 Mart'ta Doğum günümde tezkeremi aldım Geldim işte benim kısaca askerlik maceram böyleydi :) :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
    phasan ve Kingmortall bunu beğendi.
  10. Allah vatanımızı korudu eskisi kadar sehıt yok allaha şükür inşallahta hiç olmaz bizim koyde bi konsunun ogluda 2001 şehit olmuştu askerde

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. bugünümüze çok şükür Rabbim devlet büyüklerimize devletimize zeval vermesin Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli huzurlu mutlu uzun ömürler nasip eylesin inşallah :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
    phasan bunu beğendi.
  12. Amin

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Hasan yılmaz - tertibime sor parçasıda güzel

Nexus ile gönderdi
    phasan bunu beğendi.
  14. Koydum onuda

Mobil cihaz ile gönderdi
    DalvikCache bunu beğendi.
Yüklüyor...