Asker de 100 Düşmek ve Yaşananlar ...! : )

• 20 Nisan 2011
  • 16478 Okunma
  • 97 Cevap

1. Evet arkadaşlar , bildiğiniz ve takip ettiğiniz üzere bugün şafağım 100 ... Artık çift haneli rakamlara adım atmış bulunuyorum diyebilirim . Bu mutluluk verici bir olay :)

Bilen bilmeyen arkadaşlarımız var . Askerde , şafak 100 olunca ne olur , neler yapılır bunları bizzat özetleyeyim :)

Askerde 100den düşünce , ıslatılırsınız arkadaşlar . Bu ıslatılmak sadece kişinin üzerine su dökmekten ibaret değildir . Bu ıslatmanın içerisine , çöp suyu , ketçap , mayonez , sirke , sıvı yağ , yumurta fırlatma , un vs vs gibi anormal düşünceler eklenebiliyor . :) Varsın , sonraki halinizi sizler düşünün ...

Ben bugün akşam bunları yaşayacağım . Üstelik İstanbul da hava buz gibi ve yağmurlu ... Bu çok eğlenceli olacağı gibi , çok da zor olacak :) Ben arkadaşlarıma , bu 100 den düşme olayın da çok çektirdim .
    Şimdi sıra onlara geldi . Sabırsızlıkla akşamı beklediklerini dile getiriyorlardı sık sık . Hatta benim şafağı bile sayanlar vardı , inan abartmıyorum . :)

Ne demişler , başa gelen çekilir . Zafer giden yol da çekilen çile kutsaldır . :)

DETAYLAR YARIN ...:ehe

Yazan: DiaBLoS
    dgn_abdullah, pelın_, Burak ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hehehehehe hayırlı olsunnn gözünn aydın Ali...

100 Oluncaa ne olur biliyor musun ? Kolundan bacağından tutup sallarlar havuza veyaa suyaa atarlarrr .. üstünü başını yırtarlarr :d:

Güzel bişey, güzel anıda kalıcak sana buu biraz hırplanacaksın amaa idare et olsun o kadar :lol

3. İyi Eğlenceler :züü:

4. :blink: abi video olabilse cok güzel olurdu :D

allah yardımcın olsn demşcem cunku sende baya cektirmişssin :ehe

5. gecmıs olsun bekleyen eglence onlara göre ,sana göre işkence için =)

bı yandanda hadı gözün aydın ali :)

DiaBLoS bunu beğendi.
  6. Arkadaşların güzel bir adrenalin patlaması yaşayacak desene :ehe

7. :ehe hemde nasıl ama ali abi gerçekten işin zor genelde hastalanıyorlar dımı bu gunu yasayanlar

8. Bence o da tadını çıkarmalı. Sonuçta bir kere yapılıyor. Bir daha nerede yaşayacak bu duyguyu :oke::ehe

9. Kaza'n mübarek olsun abi :ehe

DiaBLoS bunu beğendi.
  10. Biraz hırpalanmak mı ?
    Keşke biraz olsa . Allah harbiden yardımcım olsun . Harbiden zor oluyor . :)
    Teşekkürler yorumun için Melek .

Eyvallah İsa . Sağolasın . :)

Video çektirmeye çalışacağım . Komutanlardan falan zaman bulursak , derhal kayda aldıracağım inşallah .:)
    Benim için de güzel bir anı olacaktır ..

Sağol kardeşim güzel yorumun için . :)

Teşekkür ederim . :)
    Detayları yarın vereceğim Tuba .

Öyle gözüküyor Ercan kardeşim . :D

Hastalansak ne olacak ki . Tatlı hastalıklar bunlar . :)
    Canları sağolsun . Kaç kere bu günler geliyor ki . Değil mi ? :ehe

.eRCaN. ve Tuba.Erva bunu beğendi.
  11. Birazdann kastımm işinn varr yandınn :d:

12. aynen abi gerçekten bu tur hatırarlar hıc unutulmuyor vıdeo resim ayarlamaya calışırsan bence güzel olur hadi abi az kaldı allahın izniyle 1 gün kaldı diyecez burda :)

----------Eklendi @ 16:38:11 ---------- Yazıldı @ 16:37:30 ----------

kendini çuval gibi bıraksın yanı dimi :ehe

13. abi daha askere gitmeden gözümüzü korkutma :ehe

DiaBLoS bunu beğendi.
  14. Ben iyi kurtulmuştum bu ıslanma meselesinden:ehe son anda sıyırdım. ama olmayan ıslanmanın acısınıda iyi çıkartmıştım. kardeş şimdiden geçmiş olsun son günlerin daha çabuk geçmesi dileklerimle. bu arada hasta olma dikkat et.

15. Yok o kadar da değil canım :ehe

Eliyle koluyla kendini korusun da; karşı da çıkmasın bence :ehe

DiaBLoS bunu beğendi.
  16. Aynen . Tek başına banyo da kendimi ıslatacak değilim değil mi ? :ehe

Sağol canım benim . :D:D:

Biliyoruz . Anladım yahu , takılıyorum sadece . O kadar da kös değilim yani :D:D:D

Tamam bırakırım .:D
    İnşallah be kardeşim . İnşallah o günde gelir .
    Keşke bitse diyip duruyorum bu askerlik . Gerçekten muazzam rahatlayacağım . AH BİR BİTSE ..!

Yahu askerlik iyidir . Paşa paşa yaparsın askerliğini kardeşim . Sıkıntı etme . :)
    Ama bu tür anılar çok güzeldir. Hayatın boyunca unutmazsın . İnşallah sana da kısmet olur ..

H/\S/\N bunu beğendi.
  17. Kösmüsün dedikk beee :kop:

18. Allah sabır versin..
    En yakın zamanda alırsın abi İnşallah..

Benimde abim bugün izne geldi :)

Bitirince şöyle sağlam bir buluşma ister android Necmi :)

19. çıkarsa karşidakılaeri dahada tahrık eder abi vakit azalıyor :ehe

----------Eklendi @ 16:51:37 ---------- Yazıldı @ 16:49:42 ----------

Tamam bırakırım .:D
    İnşallah be kardeşim . İnşallah o günde gelir .
    Keşke bitse diyip duruyorum bu askerlik . Gerçekten muazzam rahatlayacağım . AH BİR BİTSE ..!

:D
    hayırlısı olsun abi bitcek yakında 3 ay kadar

20. Vay söyle benim içinde döksünler iyi koklmalar sana sıvıyağ un yumurta bide fırına atsınlar seni kakolu kek:ehe:ehe

Yüklüyor...
23/09/2018 - 20:43