Aşk mı Takıntı mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
geçer zamanla, bu işleri de bırak herşey olacağına varır :) düşünmek veya düşünmemek elinde olan birşey zamanla kurtulursun

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ego demişsin de anlayamadm neresi ego? Kızla tekrar konusmak istiyorum ama sonucta son msji ben atmiştım "sen benim için öldün bu msja da sakın donme allah.a emanetsn" demiştim. Dönmedide zaten. Bu mesajı attktan 2.3 hafta snrada facedn englldi twittrten takpi bıraktı. Şubat aynda ayrlmstk aha 5 ay oldu hala aynı mesele. Msj atmak istyrm ama kişilik ve gururumu kucuk dusurmk 4stemiyorm. Garip cok garip.
geçer zamanla, bu işleri de bırak herşey olacağına varır :) düşünmek veya düşünmemek elinde olan birşey zamanla kurtulursun
Dùşündugum zaman düşünmedigmden coktur eminm. İşin kotusu bundan ne kızın haberi var ne benim arkadaşlarmın. Unuttn mu diye sorduklarnda o da kim diyorum:))) diyemiyormki aklımda hep. Ya o belki hala çikiyordur biriyle. (okulda gormedm ama bir arkadasa söylems biryle cıktgnı onun sınıfndan arkadas buyuk ihtmldr memleketndendir) en çok merak ettgm o hic dusunyormu beni. Ayrılmadan once ben bir seviyosam o yüz seviyordu cunku. Ah ah birgun msj atsa hep beklyorm vallah umut fakirim ekmegidir:)

Üst Alt