Aşk mı Takıntı mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Aşk mı Takıntı mı ?
Silindi...

Son düzenleme:

Enes

Enes

Üye
Senin özetin. "Dayanmak davranmaktan zor."
İlk başta umursamazdın. Daha sonra kız umursamadı seni. Başka biri senin yerini alınca psikolojik olarak ulaşmak istedin ulaşamadın. Bunun ardından daha da çok önem kazandı senin için. Ulaşamadıkça aklında yer etti ve bu hale geldin.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Invoke

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Senin özetin. "Dayanmak davranmaktan zor."
İlk başta umursamazdın. Daha sonra kız umursamadı seni. Başka biri senin yerini alınca psikolojik olarak ulaşmak istedin ulaşamadın. Bunun ardından daha da çok önem kazandı senin için. Ulaşamadıkça aklında yer etti ve bu hale geldin.
kurtuluş yolu önerin? Bu durumdan kurtulmak istiyorum

ishak388

ishak388

Üye
kafana takma gelir geçer diyeceksin :s takıntı hastalığına sebebiyet verirse çok zor bi hastalık kendimden biliyorum :yagmur:

BrainHacker

BrainHacker

Üye
S.a. Arkadaşlar. 2013 şubatında universitedeyken bir kız benden hoşlandığını söylemşti. Bununla konuştuk filan 1 ay kadar snra çıkmaya başladık. Tanışma aşamasnda bende aşık oldum yani. İlk başlarda herşey guzeldi. Sonra yaz tatili araya grmşti filan anlaşmazlıklar çıkmştı. Derken derken 2013 kasım,aralığına kadar ilişkimiz devam etti. Ayrılmaya yakın zamanda ne olursa olsn havasndaydm ayrlk umrumda degldi yani içimdeki herşeyn bttigne inandım. Neyse ayrldk. Ayrldktan snra hic mi hic aşk acısı çekmedm. Ayrldktan 1 ay yakn zamanda duydumki. Kız biriyle çıkıyormuş. O gune kadar arayp sormadgm kıza msj attm nefrt dolu cevp gelmedi. Snra bu facedn,twitter hep engellemş. Şu an ayrıldktan snraki 5.ay içindeyiz. Ve hergun az ya da çok ben hep onu duşunyorm. Niye boyle biri olup çıktım sizce? Konu başlgna yazdım ya bana gôre cevabı takıntı ya sizce? Aptallıkta olablr nedir bu kend4me çekt4rdgm salaklıgn adı?
Yeni bi sevgili bul

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
kafana takma gelir geçer diyeceksin :s takıntı hastalığına sebebiyet verirse çok zor bi hastalık kendimden biliyorum :yagmur:
bir insanın takıntı hastalığı varsa Allah başka dert vermesin o ona yeter dostm:)
Yeni bi sevgili bul
Bende bazen diyorum kendime yeni bırini bul diye. Denedim hatta bır kac kez ama değişik nedenlerle olmadı, sanki olmasını da istemiyor gbi biyerdn snra vazgectm. Nasl bir ruh halidir anlamadm gtti.

kdrklc54

kdrklc54

Üye
kardeş muhammed bozdağ nin zihinsel şifa adli kitabini al sabret ve oku herşey kökten hal olcak fiyati 15 tl

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yeni birini bul kardeşim. 5. ayda sen nsaıl onu düşünüyorsun ki hala? kendine bak bu yaptığın tamamen kendini düşürür.

Invoke

Invoke

Üye
Benzerini ben de yaşadım zamanla unutursun benim 1 sene sürdü be

Kısa sürmüş la yine. :eheTakmışsın işte. Böyle farklı bir şey düşünürken bile birden bakarsın onu düşünüyorsun falan. Üzerine gitmezsen geçer. Böyle konu açıp, sürekli düşünüp, irdeleyip, yaranı kaşırsan zor geçer.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Bende takmak istemiyorum ama öyle ya da böyle dönüp dolaşıp aklıma geliyor. Kıza msj ataym diyorum vazgecyorm düşkün göstermemek için. Okulda göruyorum kendisi bakıyor ama ben umurumda deglmiş gbi davranıyorm,sonra pişman olsamda:) yeni sevgli yapım diyorm ondan da vazgecyorm cunku sevmedn cıkmk istemiyorm. sırf biryle çıkmak ıcin sevgli yapma taraftarı deglm. Unutmanın bu kadar zor olduğunu hiç dùşünmemiştim:s

greenmile

greenmile

Üye
Bu işler böyle bende eski sevgilimin çıktığını duyduğumda çok şey yapasım geliyor tabi

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bu işler böyle bende eski sevgilimin çıktığını duyduğumda çok şey yapasım geliyor tabi
Bazen onu düşünmenin aptalca oldugunu hissetyorum. İkimizde inattık birimizn ak dedigne digerimz kara derdik. Başka sevmedgm yönleri de vardı. Diger taraftan ise; ne kadar inat olsakta tartşmalarn sonu gönul almasnı bilrdk :| hem çevremde gördugum en terbiyeli kızlardandi. Onun gbisi yok sanki öyle duşunyorm en azından. Oyle dglsede oyle gorulyor bana. Ne kadar karmaşık ulan.of of

ishak388

ishak388

Üye
Bazen onu düşünmenin aptalca oldugunu hissetyorum. İkimizde inattık birimizn ak dedigne digerimz kara derdik. Başka sevmedgm yönleri de vardı. Diger taraftan ise; ne kadar inat olsakta tartşmalarn sonu gönul almasnı bilrdk :| hem çevremde gördugum en terbiyeli kızlardandi. Onun gbisi yok sanki öyle duşunyorm en azından. Oyle dglsede oyle gorulyor bana. Ne kadar karmaşık ulan.of of
aşıksan vur saza forumcuysan koş yardıma :maxicep:

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
S.a. Arkadaşlar. 2013 şubatında universitedeyken bir kız benden hoşlandığını söylemşti. Bununla konuştuk filan 1 ay kadar snra çıkmaya başladık. Tanışma aşamasnda bende aşık oldum yani. İlk başlarda herşey guzeldi. Sonra yaz tatili araya grmşti filan anlaşmazlıklar çıkmştı. Derken derken 2013 kasım,aralığına kadar ilişkimiz devam etti. Ayrılmaya yakın zamanda ne olursa olsn havasndaydm ayrlk umrumda degldi yani içimdeki herşeyn bttigne inandım. Neyse ayrldk. Ayrldktan snra hic mi hic aşk acısı çekmedm. Ayrldktan 1 ay yakn zamanda duydumki. Kız biriyle çıkıyormuş. O gune kadar arayp sormadgm kıza msj attm nefrt dolu cevp gelmedi. Snra bu facedn,twitter hep engellemş. Şu an ayrıldktan snraki 5.ay içindeyiz. Ve hergun az ya da çok ben hep onu duşunyorm. Niye boyle biri olup çıktım sizce? Konu başlgna yazdım ya bana gôre cevabı takıntı ya sizce? Aptallıkta olablr nedir bu kend4me çekt4rdgm salaklıgn adı?

Aleykümselam kardeş Aşık olmuşun diyecek bişi yok ama kızlara da bir sor.. :) :D

{°≥°}

serserim1905

serserim1905

Üye
Ayni olayi bende yasadim ve kizin pesinden tam bes yil kostum halada kosuyrm ayrilirken agir konusms hatta ayrildktan sonra baska biriyle cikmistim ama o kizlada ayrildim sonra tekrar ilk sevdgm kizi düsündügmü fark ettim ve pesinden kosmaya basladim iste dedigim gibi ama sonuc hüsran son 3 yildir falan onunda biriyle ciktigini duymadim ama banada dönmüyo havaalaninda calisirken o tektaşi aldim bi demet gül ve gül yapraklari aldim gecenin bi yarisi basindan asagi gittim havaalanina basindn asagi gül yaprigi döktüm evlen benle dedim ama yok kabul etmedi söyle bi gerckte vardi ki onla ayrildigimizda o beni cok seviyodu ve cok aci cekti bu yüzden ama artik sildim seni kalbimde yoksun dio ve elimdende bisey gelmiyo onu cok seviyor ve istiyorum ama ne yapsam dönmedi demem o ki nasipse zaten bi sekilde olur ama degilse olmuyo iste bende takmiyomus gibi yapip yasamaya devam ediyorum ama her saniye o kiz aklmda ve kalbimde ama böyle yasamayada aliştim bakalim ilk o mu baska biriyle evkenecek ben mi zaman gösterir

serserim1905

serserim1905

Üye
Sende alisirsin zamanla onu onsuz yasamaya

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Sende alisirsin zamanla onu onsuz yasamaya
Alıştım ama dùşùnmek eyleminden vazgecemiyorum. Biryerde karşılaşsak görmemezliktn gelyorum. Mutluymusum havasına giryorum. Acaba diyorm benm gbi hergun olmasa da oda beni düş8nyomudur?

burakcan42

Üye
ego bu.

KayraBey

KayraBey

Üye
Kızlardan uzak dur. Git evlen kurtul...