Aşk acısı çekenler buraya gelsin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Aşk acısı çekenler buraya gelsin !!!
Aslında ayrılık severken terkedilmenin ardından sevginin nefrete dönüşme şeklidir.kimi umursamaz terkedeni şaşırtıverir,kimi terkedilmeyi kabullenemez sevdiğinin peşinden bir ömür sürünerek koşmaya çalışır.Evet sürünerek...bazıları bunu fantezi haline getirmiştir pesinden gider yalvarırsınız kesinlikle dönmez 1 hafta aramayın sizi terkettiği zamanki söylediği cümlelerin benzeri mesajlar çeker :D ki biraz daha canınızı yakıp peşinizden kosturabilsin,
Galiba bu devirde ya aşık olmucaksın yada karşındakinin stratejisiyle oyunu kurallarına göre oynucaksın:oke:

ismail

ismail

Üye
kimse yok sanırım :d:
Bende kapıyı kapatmaya geldim :)
Jereyan yapıyo

ismail

ismail

Üye
dikkat et içersi tenha kapiyi kapatıyım derken üşütme :) hakikaten jereyan yapıyor :oke:

:d: harbi bu aşk acısı çekenler nerde :)
Ben anlatiyim bak 7. sınıfta kız arkadaşım oldu.
Biraz meraklıydı kendileri.
Sonra onun isteği üzerine öptüm onu dudaktan.
Benim hoşuma gitmedi ama o bida öpmezsen konuşmam dedi :)
Bende 2 gün sonra yeter artık dedim bitirdim :)

Şimdi kızlardan korkuyorum :D

- - - Eklendi - - -

gerçi yazdığım aşk acısı değil ama neyse :)

evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi

:d: harbi bu aşk acısı çekenler nerde :)
Ben anlatiyim bak 7. sınıfta kız arkadaşım oldu.
Biraz meraklıydı kendileri.
Sonra onun isteği üzerine öptüm onu dudaktan.
Benim hoşuma gitmedi ama o bida öpmezsen konuşmam dedi :)
Bende 2 gün sonra yeter artık dedim bitirdim :)

Şimdi kızlardan korkuyorum :D

- - - Eklendi - - -

gerçi yazdığım aşk acısı değil ama neyse :)
Yaşın kaç senin? Bir 7. Sınıfta dünyadan haberimiz yoktu yaw :)

ismail

ismail

Üye
yaşım şimdi 19 sayılır :)
Bu sene hazırlığa gitçem :)

- - - Eklendi - - -

bide bu işin kaba hali ayrıntısı daha berbat :D

evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Kızlardan korkmaya gerek yok. onların strateji mekanizmaları cok iyi çalışıyor :D herhangi bir konudan suçlu olmasan dahi ne oluyorsa oluyor seni haksız çıkarıyor ve sen bile düşünüyorsun gercekten ben mı hataliyim diye :D iste burada durup kafana bir kova soğuk su döküp kendine gelmen lazım yoksa tehlikenin habercisi çoktan yaklaşmış demektir aman dikkat! ;)

- - - Eklendi - - -

yaşım şimdi 19 sayılır :)
Bu sene hazırlığa gitçem :)

- - - Eklendi - - -

bide bu işin kaba hali ayrıntısı daha berbat :D
Üniversite aşkları cok daha farklı gidince beni anlicaksın ;)

ismail

ismail

Üye
evet ya :)
Trip falan atıyolar çok sıkıcı bi durum :)
Çok yakın olduğum bi kız dostum vardı :)
Onunla kantine gitmiyom diye trip atıyodu :)

Şimdi şükür lise bitti ünide asla bi kızla yakın arkadaş olmam :)

- - - Eklendi - - -

üniversite aşları hayırlısı artık :D

evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Ayarında ol derim yoksa cok acı çekersin kızların yapısı bu belkide hala çözemedim cözebildigimi sanmıştım cok kısa bir zamanda yanildigimi anladım :)

ismail

ismail

Üye
garip şeyler :D
Neyse ben Aydından Ankara'ya geldim ucunu kaçırmam İnşAllah :)

evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah ;)

viktoreznov

viktoreznov

Üye
kusura bakma ama yazdığn şeyin aşk açısıyla ilgisi yok. aşk nefretten doğmaz. asla. aşkın nefretle uzaktan yakından ilgisi yoktur. aşk daha başka bir şeydir. acıyı en derinde hissetmektir. başka hiçbir acıya benzemez. 1 hafta peşinden koşmakla aşk olmaz. ben sana ne kadar peşinden koştuğumu soyleyim. 4 seneden fazla. ve bu 4 sene içinde ne bir kere görebildim ne de bir haber alabildim. acıyı dusunebiliyor musun? ama aşk demeye bu acı da yetmez.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
kusura bakma ama yazdığn şeyin aşk açısıyla ilgisi yok. aşk nefretten doğmaz. asla. aşkın nefretle uzaktan yakından ilgisi yoktur. aşk daha başka bir şeydir. acıyı en derinde hissetmektir. başka hiçbir acıya benzemez. 1 hafta peşinden koşmakla aşk olmaz. ben sana ne kadar peşinden koştuğumu soyleyim. 4 seneden fazla. ve bu 4 sene içinde ne bir kere görebildim ne de bir haber alabildim. acıyı dusunebiliyor musun? ama aşk demeye bu acı da yetmez.
kardeş döktürdün hee.

evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Yazımı iyi okuyup anladığından şüpheliyim dostum!

- - - Eklendi - - -

Ask nefretten doğar demedim Askın getirdiği karşındakinin sana yaşattıkları ve bunun sonucunda aşktan nefret tiksinti bir durum haline gelmeye başladığını ve bu durumdan bir an önce kurtulup aradaki saygının sadakatin bitmemesi gerektigini savunuyorum saygı biterse gerisi ego tarminidir bence

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Ask nefretten doğar demedim Askın getirdiği karşındakinin sana yaşattıkları ve bunun sonucunda aşktan nefret tiksinti bir durum haline gelmeye başladığını ve bu durumdan bir an önce kurtulup aradaki saygının sadakatin bitmemesi gerektigini savunuyorum saygı biterse gerisi ego tarminidir bence
Dostum bilirim seneki duyguyu ben 1 hafta degil 3 sene uğraştım üstelik onda kendince üstünlük kurma egosu vardı hep ben kısmalıydım ona gore ama bana yaptıgı seyler kabul edilemezdi artik 3 sene dayandım ve artik sen yoluna ben yoluma dedim bir kac gun önce ve durma arıyor beni cunku beni kaybetmek istemiyor sürünmemi istiyor!

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

- - - Eklendi - - -

her zaman öyle olmaz ama senin dediğin. herkes nefret etmez. kimisi daha da çok sevebilir kişiye göre değişir bilemezsin

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35
evroo

evroo

Üye
    Konu Sahibi
Ben nefret ettim arkadasım cunki cok sevdim ve ben haketmedim

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Ben nefret ettim arkadasım cunki cok sevdim ve ben haketmedim sürünmeyi.
arkadaş çoğu kimse haketmiyor ama başımıza geliyor işte ne yapalım olmuşla ölmüşe çare yok.

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35, AnqeLofHate ve tguzel7
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BigHackeR35 ve AnqeLofHate
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt