Artık Sertifika Derdi Kalmayacak Kesin Çözüm (İmzala v1.10)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Artık Sertifika Derdi Kalmayacak Kesin Çözüm (İmzala v1.10)
evet arkadaşlar öncelikle adresine girip üye olunuz dili engilih yapınız ve daha sonra registere basınız sizden imei kullanıcı adı şifre mail isteyecek tamamlayın işlem bittikten sonra en az 4-6 saat beklemeniz gerekmektedir bu zaman dilimi geçtikten sonra

cer.- K3y. adlı dosyaları görmüş olursunuz bu dosyaları sık indirmeyin belirli bir süre sonra link kırık hale gelebilir onun için indirdiğiniz dosyaları bir yere kaydetin tamamdır şimdi bu cer. ve K3y. dosyalarını telefonumuz hafıza kartına atalım ve aşağıdaki imzala programını telefonumuzda çalıştıralım sis adlı bölüme sis programı K3y isteyen yere K3y dosyanızı cer isteyen bölüme cer. dosyanızı seçip şifre bölümüne karışmayınız hemen seçeneklerden imzala diyiniz işlem tamamdır program size sertifikaladığınız programın aynısını oluşturup büyük harfler şeklinde isimlendirecektir
kurulum esnasında güvenlik uyarsı bu program sadece güncelleştirmek içindir yükleme devam edilirse cihaza ciddi zarar verebilir gibi yazılar gelebilir bunu isteyen uygular isteyen uygulamaz ben uyguladım kesinlikle bir problem yok artık telefonumu çzgürce kullanıyorum

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: celilcemre, jethroo, -efşan ve 2 diğerleri

dincerim

Üye
N96 da herzamanki gibi basarisiz. Programi denemeden neden sunuyorsunuz???? yada nasil %100 calisiyor anlatinda ögrenelim!!!!

webcreator-m

Üye
nokia 6120 kullanıorum v 6.51 kaç tane şey denedim yoq yoq yoq bi türlü olmuo inşallah bu olur deniyicem

candostumm

Üye
Dostum tesekkurler deneyecem,,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt