artık n9 luyum

Sponsorlu Bağlantılar

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
birgün herkes N9 lu olacak gibi bişey :ehe

enesx86

Üye
Nokia Mağazadan N9 için uygulama indirebilirsiniz. Sayfanın üst tarafında cihaz seçme yeri var ordan N9 secerek uygun olan uygulamarı indirebiliyosunuz

cnk52

Üye
Bugün tekrar inceledim. Ordu'da 1350 liradan satışta sadece siyah renk getirtmişler anlaşmalıymış gibi tüm telefoncular. :D
Gayet güzell cihaz. Sadece uygulamaları kapatmayı beceremedim. :D
Bir de lumia 800 gelsin bakalım. Bu sırada da bende paramı denkleştiririm. :D

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
açık uygulmalar bölümünde ister tek tek istersen tümünü kapat seçeneği var.yada açık uygulamaya gelip üssten aşşağı doru parmağını çektiğinde uygulama kapanıyor.

• Beğen
Tepkiler: cnk52
USAForever

USAForever

Üye
ForeverAlone";4218973][COLOR="Black' Alıntı:
Uygulama marketinin adı sadece Store.Bu da demek oluyor ki uygulama desteği kısıtlı kalacak.Herhangi resmi bir market ismi koyma gereği duyulmamış çünkü.Tek N9 için MeeGo Store açmak zaten mantıksızdı.Verirse desteği ancak Intel verir.Eğer MeeGolu cihazlar artmazsa uygulama kıtlıgı devam edecektir...[/COLOR]

mantıklıca.

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
1,5 ay oldu teli alalı.dolayısıyla o zamandan beri meego uygulama oyun vs araştırıyorum. daha 3-5 uyguluma çıktı piyasaya

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Peki aldığına pismanmisin ?

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
değilim

IVI-Elia

Üye
hayırlı olsun.Uygulama da zamanla gelecektir biraz sabret

Symbianize

Symbianize

Üye
Öncelikle hayırlı olsun N9 Tasarımıyla beni fena bir şekilde etkiledi fakat şöyle bir durum var çift çekirdekli yeni nesil telefonlar varken N9 almak ne kadar mantıklı

cozturk

cozturk

Üye
Öncelikle hayırlı olsun N9 Tasarımıyla beni fena bir şekilde etkiledi fakat şöyle bir durum var çift çekirdekli yeni nesil telefonlar varken N9 almak ne kadar mantıklı
sen stabil çalışan donma yapmayan bir telefon bulmuşsun ne fark eder tek çekirdek çift çekirdek...bazen teknik olarak bakmıyacaksın konuya...telefonda herhangi bir donma yaşanıyormu? telefonun hızı yeterlimi? ilk sorunun cevabı hayır ikinci sorunun cevabı evetse olay bitmiştir..

Symbianize

Symbianize

Üye
Aslında bi noktada çok doğru yere değindiniz evet stabil olması gerek ama ilerde gelecek yeni yazılımlar oyunlar ve uygulamalari içinde donanım şart şuan 5800 kullanıyorım halimden anlayın en çok donanıma iihtiyacı olan benim :D kıskandım siziiiii bide bu meego yu hangi şirket üretti

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
ben daha satışa çıkalı 4 gün olmuştu N9 umu aldım. bugüne kadar donma veya yavaşlama hiç olmadı.tercih meselesi çift çekirdek ama N9 da da kasma gibi bişi yok.o yönden kötülenemez.kötlenebileceği tek yönü uygulama kısıtlılığı ki o da olacak o kadar. inş ileriki zamanlarda bu sıkıntıda kalkacak

Symbianize

Symbianize

Üye
Tasarımı SÜper YA :D

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
birgün herkes N9 lu olacak gibi bişey :ehe
N9 u zamanında sadece birkaç saat kullanabilmiştim
Çok havalı şık güzel bi telefondu
Araba oyunu mükemmeldi.
Bir an geçmişe gittim
Konuyu görünce

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
N9 u zamanında sadece birkaç saat kullanabilmiştim
Çok havalı şık güzel bi telefondu
Araba oyunu mükemmeldi.
Bir an geçmişe gittim
Konuyu görünce
Ordasın Zaten En Son C6 Mı Kullanıyordun Ne Almıştın Getir Arabanın Altına Koyarık Takoz Diye :P

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt