artık n9 luyum

Sponsorlu Bağlantılar

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
artık n9 luyum
arkadaşlar c7 symbian-anna-belleden sonra n9 meego kullanmak ilk başlarda zulüm.ama alıştıktan sonra gerçekten kullanımı pratik bir telefon.ben memnunum.ama n9 için uygulama oyun vs olan bildiğiniz bir site var mı? şöyle bir bakındım ama hemen hemen aynı şeyler ve kısıtlı sayıda mevcut.

• Beğen
Tepkiler: yutkun

Türe

Türe

Üye
şu an için kısıtlı lakin giderek artacaktır . hayırlı olsun

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
sağol.evet onu da okudum.ingiltereye fln satışa açılmayacakmış. şunuda söleyeyim alacak arkadaşlara. ses seviyesi çok düşük bilginiz olsun.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Uygulama marketinin adı sadece Store.Bu da demek oluyor ki uygulama desteği kısıtlı kalacak.Herhangi resmi bir market ismi koyma gereği duyulmamış çünkü.Tek N9 için MeeGo Store açmak zaten mantıksızdı.Verirse desteği ancak Intel verir.Eğer MeeGolu cihazlar artmazsa uygulama kıtlıgı devam edecektir...

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
okuduğum bir makaleye göre intel destek çıkıcakmış. inş bu süre uzun sürmezz

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
kardeş, öncelikle hayırlı olsun. bende beyaz renkli 64 gb hafızalı n9 düşünüyorum. beyaz renk, 64 gb hafıza, 1 ghz işlemci ve 1 gb ram harika. bir de kod yazmaya açıksa ki bazı yabancı forumlarda öyle olduğunu okudum. O zaman on numara bir cihaz denir buna.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben askerliği bitiriyim alacam bende n9lu olacam

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hayırlı olsun forumdaşım.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullan.

cozturk

cozturk

Üye
hayırlı uğurlu olsun

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
sağolun teşekkür ediyorum. darısı başınıza :) vatron arkadaşım yardımcı olabilrisem kod yazma derken nasıl yani.istersen tarif et oluyor olmuyor deneyip söleyeyim. bugün ilk günümü bitirdim ses konusunda şikayetim devam etmekte. kısık sesi var.

pRime.

pRime.

Üye
sağolun teşekkür ediyorum. darısı başınıza :) vatron arkadaşım yardımcı olabilrisem kod yazma derken nasıl yani.istersen tarif et oluyor olmuyor deneyip söleyeyim. bugün ilk günümü bitirdim ses konusunda şikayetim devam etmekte. kısık sesi var.

Hoparlörler mi?

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
sanırım hoparlör. az önce nokia servisine gittim. tuştakımını nasıl alfayısal yapabilirm diye(qwerty klavye var) bulamadılar.hoparlör olayınıda sordum. büyük ihtimal yeni versiyonunda bunlara çözüm vardır dedi ama netten baktığıma göre yeni versiyon Türkiye hariç bazı ülkelerde yayınlanmış.şuan için aradaki farklılıklarda bunlar yok. c7 kadar çıkmıyo sesi.

pRime.

pRime.

Üye
sanırım hoparlör. az önce nokia servisine gittim. tuştakımını nasıl alfayısal yapabilirm diye(qwerty klavye var) bulamadılar.hoparlör olayınıda sordum. büyük ihtimal yeni versiyonunda bunlara çözüm vardır dedi ama netten baktığıma göre yeni versiyon Türkiye hariç bazı ülkelerde yayınlanmış.şuan için aradaki farklılıklarda bunlar yok. c7 kadar çıkmıyo sesi.

Kulaklık sesinde sorun yoksa sıkıntı yok. N9'un hoparlöru çok yüksek ses veremiyor zaten. Yazılım sürümünüz nedir? Çünkü Türkiye için telefon gelmeden güncellemesi gelmişti.
http://www.maxicep.com/meego/meego-harmattan-nokia-n9-pr1-1-guncellemesi-562675.html

serhates

serhates

Üye
    Konu Sahibi
V20.2011.40-4.427.1_PR_427 yazıyor

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ben kuzenim aracılığı ile 1 ay kullandım yaklaşık 16 gb mavi idi onun ki ve yurtdışı çıkışlı bir telefon yani yurtdışından aldı işi gereği yurtdışında çalışıyor zaten şimdi geri döndü ama 1 aylık izlenimim ile söylüyorum ki ses ile ilgili bariz bir sıkınıtı yaşamadım ama şunu söylemek isterim ki kulaklık perfonmansı muazzam gerçekten yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi kulaklı ile ses mükemmel kalite de ve de bir şaşırdığım nokta ise gerçekten şarj çok iyi 2 günü devirdiğimiz olmuştu ve de yine priz ile şarz etme süresi çok kısa gerçekten çok keyifli kullanışlı ve de kaliteli bir cihaz keşke gitmeseydi de biraz daha vakit geçirseydim :ağlarım:. ama 1 aylık izlenimlerim bu yönde

TeAmo42

TeAmo42

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan

Üst Alt