Arkdaşlar bi fikir werin yaww...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavi_85

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaşlar bi fikir werin yaww...
slm arkadaşlar yaw bi öğretmen abimiz amatörce bi site hazırlamış okulu ve ilçesi hakkında. Siteye şööle bi göz atarmısınız sizce bi eksiklik yada göze hoş gelmeyen bişiyler warmı yada dahaaa neler yapmalılar sizce sizde bi fikir verirseniz sewinirm ... :rolleyes: ARDUNÇ LİSESİ ;)

ibonline

ibonline

Üye
gayet güzel olmus hicte kötü değil öneriler böyle bir site icin pekte önem arz etmeyeceğin icin fikirsizim bence güzel

mavi_85

Üye
    Konu Sahibi
saol arkadaşm ama merak etme bütün önerileriniz gerçekten dikkate alınıcak çünkü site daha yapım aşamasında sizlerden gelen fikirler sayesinde gelişip güzelleşecek... :artı: :artı: :artı:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Giden sene Artvin Ardanuç'a gitmiştim doğa özellikleri bir harikaydı okuluda doğa güzellikleri kadar güzel ve çok işlevli, Tebrikler.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
begendim

tofy

Üye
bende beğendim bence güzel :artı:

Caine

Caine

Üye
bence çok güzel yapmış. bu kusur değil ve sadece bir öneri. bence atatürk köşesi biraz daha derli toplu olabilirdi. yani fotolar ve yazılı kısımlar ;) hocanın ellerine sağlık ne diyelim ki ;;)

skeleton88

Üye
Bende beğendim...

_GiTaRisT_

Üye
bencede güzel...ayrıca aşağıdaki kaç kez ziyaret edildi sayısı varya o yakında yetmeyebilir. :DD

mavi_85

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaşlar bunları ileticem hemen ... eleştirilerin dewamını bekliyoruz ona göreee ...

AntiTuk

Üye
güzel olmuş ama sol altta saat tam gözükmüo
öğretmenin ellerine sağlık

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
gerçekten çok güzel olmuş ama şu ziyaretçi defreri biraz amatörce kalmış bana göre ama genel olarak çok güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...