Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var...!!!

• 2 Ağustos 2014
  • 585 Okunma
  • 24 Cevap

1. Arkadaşlar xperia z model telefonum sürekli reset atıyor, dahası telefon anasayfa ekranını bile göstermiyor karanlık ekran sadece batarya göstergesi ve geri tuşu görünüyor donuyor ve yine reset atıyor sony yazısı sonrası aynı videosunu çektim ekleyebilirsem atıcam onuda konu ile ilgili yardımlarınıza ihtiyacım varImageShack - 20140802_130614.jpg

Resimdende anlaşılacağı gibi arkadaşlar telefon o ekranda donuyor ve reset atarak aynı işlemi defalarca tekrarlıyor taki ben açma kapama tuşu ve ses açmaya basınca kapanabiliyor telefon

Yazan: des460
  2. hard reset at telefonuna olmadı rom atıcaksın

3. dostum dün sony compainle en son yazılımı kurdum yine düzelmedi yine aynı şekil devam etti romu hangi programla atıcam

4. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim kardeşim hemen denicem sonucu yazarım

5. Rica ederim kolay gelsin

6. malesef aynı işlemleri yaptım iki farklı stock rom yükledim aynı sorun devam ediyor tekrardan teşekkürler
    ---
    Şimdide böyle oluyor bunu yapmanın başka bir yolu yokmu arkadaşlar ya sabahtan beri yüklemediğim rom kalmadı

ImageShack - Screenshot_1970-01-20-21-53-23.jpg

7. arkadaşım yazılım güncelledikten sonra fabraka ayarlarına dön olmaz ise bana ulaş.

8. Dostum onuda yaptım en son yabancı bir forumda gördüm böyle bir hatayı ingilizcem olmadığı için çat pat çevirdim 4.1.2 india sürümü yüklemiş düzelmiş bende yükledim şimdi telefon açılıyor ancak wifi çalışmıyor acil arama denedim yapmıyor çok zorlanırsa resetliyor kendini boş bir telefon oldu. Benim anlamadığım donanımsal mı bu sorun yoksa yazılımsal mı ne yapabilirim bu konuda başka telefon çöpemi gidecek

9. Tekrar yazılım güncellemesi yap
    En son yazılımı güncelle düzelir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Şimdi onuda yaptım hocam malesef tekrar en başa döndü herşey

11. Senin telefon orjinal mi

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. evet üstad orjinal xperia z c6602

13. Sen nerdesin

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. İst ise buluşalım halederiz

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bende de z var hiç öyle bir şey olmadı.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Kahramanmaraş üstadım işin aslı şöyle telefonu abimden aldım yanlış güncellemeden ötürü bu hale gelmiş servis kullanıcı hatası olduğundan dolayı yapmamış 400-500 tl arası masraf çıkarmış
    ---
    şimdi tekrar 4.1.2 india versiyonu kurdum bunu kurunca çalışıyor ancak arama yapmıyor ve wifi açılmıyor

17. Yanlış güncelleme de olsa orjinal yazılım ile düzelir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. valla aklım almıyor üstadım ya orjinalide kurunca ilk anlattığm olay gibi oluyor anlamadım ne yapcağımı gitti güzelim telefon

19. 4.3 versiyonu kur düzelmesi lazım. 4.1 sorunlu olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
24/10/2018 - 07:40