Arkadaşlar Yardım Bekliyorum Nokia 603

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Yardım Bekliyorum Nokia 603
Öncelikle Selamün Aleyküm. Elimde Temiz Nokia 603 var. kabı usb kablosu, kulaklığı , şarj makinesi filan herşeyi duruyor. Gittim telefoncuya sordum(turkcell mağazası) 200 lira veririm dedi. Ama ben bu telefonun daha fazla edeceğine inanıyorum daha herşeyi dururken hem zaten satarken refurbise yapıp öyle satacağım. Lütfen yardım edin. Yardım eden arkadaşlara şimdiden Allah Razı Olsun..

MaxipmaN

Üye
300-350 arası kullanıcıya satarsın

asigsasi

asigsasi

Üye
yaren_dede

yaren_dede

Üye
fiyat belirliyor sanırım :) 300 :tl: eder

bayon

Üye
sahibinden.com a da ilan var gidip telefoncuya satma

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
İyide kardeşim yaşım 16 sahibinden.com'a girsem adam şuraya gel dese ben ne diyecem :) Ayrıca İstanbulda oturuyorum ve pek bilmiyorum :) 300-350 tl arası yani 325'e satayım :)

bayon

Üye
İyide kardeşim yaşım 16 sahibinden.com'a girsem adam şuraya gel dese ben ne diyecem :) Ayrıca İstanbulda oturuyorum ve pek bilmiyorum :) 300-350 tl arası yani 325'e satayım :)

niye canım iş yapıyosun sonuçta ayrıca sen gitme o gelsin söyle böyle böyle diye :D

- - - Eklendi - - -

ama en karlı yapabileceğin satış yeri orası. Senin amacın da o yani olmadı başkası konuşsun senin yerine

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
gabriel4212 haklısın hocam. Sahibinden.com'a üye oldum ama bu seferde kredi kartı istiyor :S

chatluck07

Üye
    Konu Sahibi
Üyelik ücretsiz haklısında ilan verirken kredi kartı onayı istiyor. Mobil onay var oda daha gelmemiş yakında yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...