Arkadaşlar Telefonumu Fabrika Ayarlarına döndürmek İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

babandroid

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Telefonumu Fabrika Ayarlarına döndürmek İstiyorum
Elime bu kod geçti "*#7370#" bu kod ile sıfırlayınca telefonumda ki sohbet sosyal ağlar gibi uygulamalar silinir mi acil cevap verirseniz sevinirm

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Elime bu kod geçti "*#7370#" bu kod ile sıfırlayınca telefonumda ki sohbet sosyal ağlar gibi uygulamalar silinir mi acil cevap verirseniz sevinirm

Soft Format kodudur.Ayarlarınız uygulamalrınız kısacası fabrika ayarlarına döner telefonunuz.

lolaman

lolaman

Üye
hafıza kartını mı biçimliyor yoksa sadece telefonun kendi ayarlarınımı?

babandroid

Üye
    Konu Sahibi

Soft Format kodudur.Ayarlarınız uygulamalrınız kısacası fabrika ayarlarına döner telefonunuz.
Kardeş pek anlamıyorumda bu işlerden telefonu aldığım da o uygulamalar vardı o kod ile format atarsam gider mi ?

- - - Eklendi - - -

hafıza kartını mı biçimliyor yoksa sadece telefonun kendi ayarlarınımı?
bilmiyorum ki birkaç forumda rast geldim galiba telefonu

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sonradan yüklediğin herşey silinir rehber, fotoğraflar, müzik gibi.Hafıza kartındaki hiçbir dosya zarar görmez

babandroid

Üye
    Konu Sahibi

babandroid

Üye
    Konu Sahibi
oh be oldu çok sağol kardeşim
edit:Geri Yükleyince 3.5G oldu :))

• Beğen
Tepkiler: Nextman
lolaman

lolaman

Üye
sim karttaki bilgiler gidermi gitmezse atmayı planlıyorum bende. son zamanlarda yavaşladı bayağı.

lolaman

lolaman

Üye

Rica ederim nedemek vazifemiz ;)

- - - Eklendi - - -

Simkarta kayıtlı isimler gitmez.ama telefona kayıtlı herşey gider Dikkatli olun.
Benim kaybedecek birşeyim yok ovi ile facebook youtube uygulamaları gidiyormu yoksa dediğin gibi sonradan yüklediğim şeylermi?

babandroid

Üye
    Konu Sahibi
sim karttaki bilgiler gidermi gitmezse atmayı planlıyorum bende. son zamanlarda yavaşladı bayağı.
kardeş teldekiler gidiyo ama ayarlarda senk. yedeklemeye girip hafıza kartına yedekleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Nextman
lolaman

lolaman

Üye
facebook ve ovide gidiyo diyosunuz bende şuan 26 mb telde boş yer var iyimi kötümü sıfırlıyımmı sizce?hızlanırmı sıfırlarsam

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
facebook ve ovide gidiyo diyosunuz bende şuan 26 mb telde boş yer var iyimi kötümü sıfırlıyımmı sizce?hızlanırmı sıfırlarsam

Gereksiz uygulama yüklemeyin bence ,herzaman olmasada sıfırlamakta fayda var tabi.Yedek almayı unutmayınız Dikkat.

Black-killing

Black-killing

Üye

Kardeş ovi nasıl gitsin sence telefonun marketi nasıl silinsin . Telefonun orjinalinde geliyor bu program

Üst Alt