Arkadaşlar Telefonumu Fabrika Ayarlarına döndürmek İstiyorum

• 22 Eylül 2012
  • 23159 Okunma
  • 15 Cevap

1. Elime bu kod geçti "*#7370#" bu kod ile sıfırlayınca telefonumda ki sohbet sosyal ağlar gibi uygulamalar silinir mi acil cevap verirseniz sevinirm

Yazan: babandroid
  2. Soft Format kodudur.Ayarlarınız uygulamalrınız kısacası fabrika ayarlarına döner telefonunuz.

3. hafıza kartını mı biçimliyor yoksa sadece telefonun kendi ayarlarınımı?

4. Kardeş pek anlamıyorumda bu işlerden telefonu aldığım da o uygulamalar vardı o kod ile format atarsam gider mi ?

- - - Eklendi - - -

bilmiyorum ki birkaç forumda rast geldim galiba telefonu

5. Sonradan yüklediğin herşey silinir rehber, fotoğraflar, müzik gibi.Hafıza kartındaki hiçbir dosya zarar görmez

6. güvenlik kodu istiyor ? nerden öğrenebilirim ? :/

7. 12345 deneyin değiştirmediyseniz standart budur.

babandroid bunu beğendi.
  8. oh be oldu çok sağol kardeşim
    edit:Geri Yükleyince 3.5G oldu :))

Nextman bunu beğendi.
  9. sim karttaki bilgiler gidermi gitmezse atmayı planlıyorum bende. son zamanlarda yavaşladı bayağı.

10. Rica ederim nedemek vazifemiz ;)

- - - Eklendi - - -

Simkarta kayıtlı isimler gitmez.ama telefona kayıtlı herşey gider Dikkatli olun.

11. Benim kaybedecek birşeyim yok ovi ile facebook youtube uygulamaları gidiyormu yoksa dediğin gibi sonradan yüklediğim şeylermi?

12. kardeş teldekiler gidiyo ama ayarlarda senk. yedeklemeye girip hafıza kartına yedekleyebilirsin

Nextman bunu beğendi.
  13. Aynen yedek alınız

14. facebook ve ovide gidiyo diyosunuz bende şuan 26 mb telde boş yer var iyimi kötümü sıfırlıyımmı sizce?hızlanırmı sıfırlarsam

15. Gereksiz uygulama yüklemeyin bence ,herzaman olmasada sıfırlamakta fayda var tabi.Yedek almayı unutmayınız Dikkat.

16. Kardeş ovi nasıl gitsin sence telefonun marketi nasıl silinsin . Telefonun orjinalinde geliyor bu program

Yüklüyor...
20/09/2018 - 14:23