Telefon Tavsiyesi Arkadaşlar tavsiye verirseniz sevinirim(Yeni Telefon)

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tavsiye verirseniz sevinirim(Yeni Telefon)
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle piyasadaki telefonları epey bir araştırdım ve alabileceğim kriterlerime uyan telefonları aşağıda listeledim. Sizden istediğim şey sadece ve sadece bu listedeki telefonlardan bir seçim yapmak ve bu seçimin diğer cıhazlara göre üstün taraflarını anlatırsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden çook teşekkür ederim..
-Apple Iphone 6S 32GB (Tereddütlerim var Android kullanıcısı olarak)
-Apple Iphone 6 32GB " "
-Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB
-Samsung Galaxy S7 32GB
-Samsung Galaxy Note5 32GB
-LG G6 32GB
-LG V20 64GB
-Huawei Mate 9 64GB
-Huawei P10 64GB
-HTC 10 32GB

ÖNEMLİ NOT: LG G2 kullanıyorum uzun zamandır. Bildiğiniz gibi bağlandım bu telefona bu da LG al diyor içimden başka bir markaya geçmeye korkuyorum önerilerinizi bekliyorum.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Eger bütçe sıkıntın yoksa lg v30 bekle derim birde ip6 alınmaz bunuda ifade edeyim.

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Eger bütçe sıkıntın yoksa lg v30 bekle derim birde ip6 alınmaz bunuda ifade edeyim.
Hocam bütçe sıkıntısı var valla bide acil alcam LG G2 nin batarya bitti değiştirmem lazım. LG V30 bütçemi aşar burda yazdıklarımdan en iyisini önerirsen sevinirim

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S7 edge

byAndroid

byAndroid

Üye
G6 alınmaz, hatta o fiyat bandında snapdragon 820 li cihaz almam 1200 liraya mi 5 serisi varken. Mi 6 alınabilir, S7 edge alınabilir (hala güncel çoğu amiralle kapışır), v30 da gerçekten efsane ama LG önermiyorum artık sorunlu ve fiyatları çok çabuk düşüyor. Mate 9 ve p10 da alınabilir telefonlardan. Artık çerçevesiz telefonlar piyasayı el geçirmeye başladı, Huawei de yeni cihazlarını öyle çıkaracaktır. HTC kullanan var mı hala bence alınmaz,

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
S7 edge daha mantıklı

franklinda

franklinda

Üye
Xiaomi Mi Mix 256gb yi listeye ekleyin düşünebilirsiniz :)

Üst Alt