Faturasız Arkadaşlar Sim Kartı Micro Sim Yapmak Kaç Para

Sponsorlu Bağlantılar

çaminci

çaminci

Üye
benim abim 12 tl ye yapti ama hatti eskiydi kesilmiyodu yeni hat verdiler o yüzdenmis

47MaDo47

47MaDo47

Üye
yeni hatlar elle bile kesilebiliyo ama eski hatlar kesilemiyor yeni hat verdiler o yuzdn
Tmmda benimki turkceldi vodafone geçtim kırılacak kart değildi bir alet vardı ıcıne sokup kırdı bence abini kazıklamışlar

çaminci

çaminci

Üye
Tmmda benimki turkceldi vodafone geçtim kırılacak kart değildi bir alet vardı ıcıne sokup kırdı bence abini kazıklamışlar
turkceldi
vodafone geçtim diyon hat tasıyınca yeni hat veriyolar yeni hatlarda kesilebiliyor eski hatlarda öle değil kessen bile tam olmuyor o çipli kisim daha kucuk eski hatlardahat degisme mantıklıymış ta aveada taahutlu paketi vardi

47MaDo47

47MaDo47

Üye
turkceldi
vodafone geçtim diyon hat tasıyınca yeni hat veriyolar yeni hatlarda kesilebiliyor eski hatlarda öle değil kessen bile tam olmuyor o çipli kisim daha kucuk eski hatlardahat degisme mantıklıymış ta aveada taahutlu paketi vardi
Valla bilemiyorum bana verdikleri kırılmamıştı telefoncunun yanında kırdırdık

WanWan

Üye
Turkcell TİM de böyle zımba gibi bi alet var içine koyup basıyo 5 lira alıyorlar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bosa vermeyin o kadar o alet 5 tl degil

zombaka

zombaka

Üye
benim hat normal boyutta ama istersem kırabilceğim dişler yapmışlar inşallah anlamışsınızdır

FBTaNeR07

FBTaNeR07

Üye
2 tl'ye turkcell bayisinde yaptım ben sendende en fazla 3 tl alırlar..

phasan

phasan

Üye
Arkadaslar zaten artık turkcell yenı hatları ister normal kullan ister nano kullan tesımde gosterdıgım gibi ortada çizgi olan yere az bastırın hat kendı cıkıyor zaten

Üst Alt