ArkadaşLar SAMSUNG STAR WİFİ ACİL YARDIM !!!!!!!!!! Bİ BAKIN

 • 16 Nisan 2011
 • 1667 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Sa Arkadaşlar. Yeni Samsung Star Wifi aldım . Zippo Lighter olsun Rus suleti olsun O tür eğlence programlarını açmıor . Samsunga uygun zippo Lighter Rus suleti qibi eğlenceli programları olan paylaşabilirmi .
   


  Yazan: doldurdum6
 2. açiyor derken nasıl oluyor acarmısın biraz daha
   
 3. Allah'ım başlığa bak içeriğe bak.Arkadaşlar konu çarken şu başlıkları açıklayıcı yazın bir zahmet.Vay arkadaş ya başlığı görünce dersin ki sanki adamı diri diri kesiyorlar bir feryat figan.

  Böyle balıklara gerek yok! Yardım edecek olan zaten hemen heman her başlığa bakar ve bildiği bir şeyse yazar cevap verir.Hey Allah'ım ya!
   
 4. kRDŞM Zippo Türü eğlenceli programları açmıo bi tek arkadaş daha yeni rus ruleti verdi o çalısııo onu anlatıom samsung wifi ye uyumlu eğlenceli programlar varsa paylaşabilirmsnz diorum hem benim hem milletin yararına ...
   
 5. arkadaşlar bir sorum olcak s5230 s5233 arasındaki fark nedir ?
   
 6. Donanım açısından hiç bir fark yoktur.Sadece satışa sunulduğu pazarlara göre farklı adlar veriliyor.Örneğin dünya çapında s5230'un diğer adları :
  Samsung Tocco Lite, Samsung Player One, Samsung S5233, Samsung Avila' dır.
   
 7. teşekkür ederim
   
 8. Rica ederim.
   
 9. sa arkadaşlar ben bu oyunları ya da uygulamaları yüklerken mi hata yapıyorum yoksa telefonda mı bişiler var anlamadım telefona atıyorum sonra telefonda yüklemek için açtığımda jar bulunamadı diyor ben mi yanlış yapıyorum acaba bu oyunları ya da uygulamaları nasıl yükleyebilirim telefonuma bir yardımcı olur musunuz lütfen!
   
 10. fark arkadaşın dediği deil wifi farkı var geri kalan herşeyi aynı 5230da wifi yk 5233de wifi var !!
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 05:49