ArkadaşLar SAMSUNG STAR WİFİ ACİL YARDIM !!!!!!!!!! Bİ BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doldurdum6

Üye
    Konu Sahibi
ArkadaşLar SAMSUNG STAR WİFİ ACİL YARDIM !!!!!!!!!! Bİ BAKIN
Sa Arkadaşlar. Yeni Samsung Star Wifi aldım . Zippo Lighter olsun Rus suleti olsun O tür eğlence programlarını açmıor . Samsunga uygun zippo Lighter Rus suleti qibi eğlenceli programları olan paylaşabilirmi .

CoDeYs

CoDeYs

Üye
açiyor derken nasıl oluyor acarmısın biraz daha

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Allah'ım başlığa bak içeriğe bak.Arkadaşlar konu çarken şu başlıkları açıklayıcı yazın bir zahmet.Vay arkadaş ya başlığı görünce dersin ki sanki adamı diri diri kesiyorlar bir feryat figan.

Böyle balıklara gerek yok! Yardım edecek olan zaten hemen heman her başlığa bakar ve bildiği bir şeyse yazar cevap verir.Hey Allah'ım ya!

doldurdum6

Üye
    Konu Sahibi
kRDŞM Zippo Türü eğlenceli programları açmıo bi tek arkadaş daha yeni rus ruleti verdi o çalısııo onu anlatıom samsung wifi ye uyumlu eğlenceli programlar varsa paylaşabilirmsnz diorum hem benim hem milletin yararına ...

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
arkadaşlar bir sorum olcak s5230 s5233 arasındaki fark nedir ?

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
arkadaşlar bir sorum olcak s5230 s5233 arasındaki fark nedir ?

Donanım açısından hiç bir fark yoktur.Sadece satışa sunulduğu pazarlara göre farklı adlar veriliyor.Örneğin dünya çapında s5230'un diğer adları :
Samsung Tocco Lite, Samsung Player One, Samsung S5233, Samsung Avila' dır.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
Donanım açısından hiç bir fark yoktur.Sadece satışa sunulduğu pazarlara göre farklı adlar veriliyor.Örneğin dünya çapında s5230'un diğer adları :
Samsung Tocco Lite, Samsung Player One, Samsung S5233, Samsung Avila' dır.

teşekkür ederim

aykudoviç

Üye

sa arkadaşlar ben bu oyunları ya da uygulamaları yüklerken mi hata yapıyorum yoksa telefonda mı bişiler var anlamadım telefona atıyorum sonra telefonda yüklemek için açtığımda jar bulunamadı diyor ben mi yanlış yapıyorum acaba bu oyunları ya da uygulamaları nasıl yükleyebilirim telefonuma bir yardımcı olur musunuz lütfen!

ultra06

Üye
fark arkadaşın dediği deil wifi farkı var geri kalan herşeyi aynı 5230da wifi yk 5233de wifi var !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt