Arkadaşlar Maximum 700 tl ye İYİ bir android telefon önerisi..,.

Sponsorlu Bağlantılar

SensitiveFocus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Maximum 700 tl ye İYİ bir android telefon önerisi..,.
Arkadaşlar , ilk telefonumu hiç düşünmeden almıştım. ama pişman oldum. şimdi android e geçmeyi planlıyorum. sizce maximum 700 tl ye hangi android telefon alabilirim. not: samsung , sony , htc olabilir marka olarak .. şimdiden tavsiyelerinizi bekliyorum. herkese teşekkürler.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ixperia neo v

enes-1907

enes-1907

Üye
neo v pişman olmazsın

PremiumWork

PremiumWork

Üye
xperia neo v , htc one v , galaxy ace birazdaha zorlarsan motorola atrix var 850 ye cift cekirdek 1 gb ram tegra 2 gpu var.Ama zorlayamazsan xperia neo v kesin tavsiyemdir!

PriZm

PriZm

Üye
Neo V.

SensitiveFocus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çoğunuz neo v demişsiniz ama ben 2. eli sevmiyorum . ve teknosada baktın 850 gibi yüksekti fiyatı. fiyatı 700 olsa koşa koşa alacam ama işte

PriZm

PriZm

Üye
arkadaşlar çoğunuz neo v demişsiniz ama ben 2. eli sevmiyorum . ve teknosada baktın 850 gibi yüksekti fiyatı. fiyatı 700 olsa koşa koşa alacam ama işte

kardeş teknosaya bakmayın zaten.kazık atıyorlar.

PremiumWork

PremiumWork

Üye

kardeş teknosaya bakmayın zaten.kazık atıyorlar.

Hepsiburada güvenilir nakit verceksen kapıda ödeme seçeneğide var ayrıca 30 hazirana kadar 15tl üstü alişverişlerde kargo bedava ve hafıza kartlarıda ucuz o telefona birde 8 gb class 6 veya class 10 hafıza kartı öneririm

ZaZuM

ZaZuM

Üye
alcatel one touch 995 fiyatına göre cok iyi bi cihaz

- - - Eklendi - - -

xperia ray da olabilir

kaan7878

kaan7878

Üye
teknosa mı kazık. xperia ray ı 700 tl ye aldim teknosadan. sadece indirimlerini takip et ve üye olup fayatı düşünce baber vermesini iste. her hafta farklı bir ürün %50 ye varan indirimle satışa çıkıyor

PriZm

PriZm

Üye
teknosa mı kazık. xperia ray ı 700 tl ye aldim teknosadan. sadece indirimlerini takip et ve üye olup fayatı düşünce baber vermesini iste. her hafta farklı bir ürün %50 ye varan indirimle satışa çıkıyor
Çoğu internet alışveriş sitesi ve yine çoğu mağazaya göre daha pahalı satıyorlar.örnek hepsiburadaya bak.bir ürün en az 1 ay-2 ay indirimde kalıyor.hatta bazen hep öyle kalıyor.

ozakin70

ozakin70

Üye
50 lira daha koy SAMSUNG GALAXY WONDER al

amcalu1

amcalu1

Üye
Galaxy wonder veya neo v hizliala bak o da güvenilir sitedir

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Neo V, Xperia Ray

amcalu1

amcalu1

Üye
Galaxy wonder hepsiburada da 700 lira şu an kaçırma bence

groupertekin

Üye
Galaxy w al pişman olmazsın

SensitiveFocus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar galaxy w mi yoksa xperia neo v mi

gokhantr35

Üye
galaxy w

HardRhymeRBJK

HardRhymeRBJK

Üye
Neo v kullaniyorum tavsiye ederim. Arkadasim galaxy wonder aldi o da guzel telefon. Ikiside alinir