Arkadaşlar lütfen yardımmmmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lionn38

lionn38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen yardımmmmmmmmm
Hackli n73 telefonum var. Core player in son sürümünü yüklemeye çalışıyorum ancak güncelleştirme hatası diyor. Ne yapmam lazım. Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun. Siteyi araştırdım ancak güncelleştirme hatasına ilişkin bir konu bulamadım. Telefonun sürümünü mü güncelleştirmem lazım acaba bilmiyorum. şimdiden teşekürler

kol@j

kol@j

Üye
pc suit üzerinden telefonunun yazılımını güncelle
ama nokia nın orjinal sitesinden al.

ondan sonra tekrar dene...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Güncelleştirme hatasının nedeni şudur telefonunda core player zaten vardır onun üzerine yüklemeye çalışıyorsundur. O zaman güncelleştirme hatası verir. Ilk önce eski sürümü uygulama yöneticisine girerek kaldır sonra yüklemeye çalış...

lionn38

lionn38

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleştirme hatasının nedeni şudur telefonunda core player zaten vardır onun üzerine yüklemeye çalışıyorsundur. O zaman güncelleştirme hatası verir. Ilk önce eski sürümü uygulama yöneticisine girerek kaldır sonra yüklemeye çalış...
Kardeşim çok ama çok teşekkür ederim. Ben birdaha programı yükleyemem diye kaldırmamıştım,sorunun bundan olabilceği de aklıma gelmemişti daha önce. Senin cevap yazını görünce hemen denedim. Ardından yeni versiyonu yükledim. Zaman ayırıp yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin. Sağol varol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt