arkadaslar iki sorum olacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar iki sorum olacak
arkadaslar
1-) telefonun acılıs müziği degistirilebilirmi?değistirilebilirse nasıl?
2-)bekleme modunda sağ seçim tusu ve sol seçim tusuna yüklediğimiz programları koyabilirmiyiz? :help:

eren1907

Üye
benim bildiğim ikiside olmuyor

EXTANT

Üye
2. sini yapabiliyoruz sanırım

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by eren1907@Aug 22 2005, 12:03 PM
benim bildiğim ikiside olmuyor
[post=140779]Quoted post[/post]​

acılıs müziği olmayabilirde sağ ve sol secim tusu degisiyor galiba.bi yerde gördüm ama.camcorder ı koymuslar.ama nerde bilmiyorum :vur: :vur:

EXTANT

Üye
2. si için sırasıyla ayarlar-telefon-beklemeye gir değiştirebilirsin

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ikiside yapılamıyor maaleseff....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by wapcimor@Aug 22 2005, 12:01 PM
arkadaslar
2-)bekleme modunda sağ seçim tusu ve sol seçim tusuna yüklediğimiz programları koyabilirmiyiz? :help:
[post=140778]Quoted post[/post]​

1. Olmuyor.

2. Sağ ve Sol Seçim tuşlarına uygulama atanmıyor ama 5 yönlü Navi tuşuna atanabiliyor.Ama bu versiyondan versiyona değişiyor. ( 7610 için ) 6600 için olur mu bilemem.

metintekin

Üye
6600 da 2 side olmuyo. ama bende açılış müziğini değiştirmek istiyorum .

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43+Aug 22 2005, 03:33 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Gokhan43 &#064; Aug 22 2005, 03:33 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-wapcimor@Aug 22 2005, 12:01 PM
arkadaslar

1. Olmuyor.

2. Sağ ve Sol Seçim tuşlarına uygulama atanmıyor ama 5 yönlü Navi tuşuna atanabiliyor.Ama bu versiyondan versiyona değişiyor. ( 7610 için ) 6600 için olur mu bilemem.
[post=140990]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

peki nasıl yapıyorsun?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Şuan gidiyorum. :(

Gelince yazacağım. ;)

Caine

Caine

Üye
ayarlar ve bekleme modundan sadece tlfnun orjinal programlarını atabiliyorsun. benim bildiğim kadarıyla 6600 icin bu tuslara yuklediğinn programı bırakamıyorsun ama genede bilen varsa yazssın? benim bildiğim kadarıyla olmuyor yani ve tlfnun acılıs muziğininde değişmeyeceği kesin :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by wapcimor+Aug 22 2005, 03:58 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(wapcimor &#064; Aug 22 2005, 03:58 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Gokhan43@Aug 22 2005, 03:33 PM
<!--QuoteBegin-wapcimor
@Aug 22 2005, 12:01 PM
arkadaslar

1. Olmuyor.

[post=140990]Quoted post[/post]​

peki nasıl yapıyorsun?
[post=141043]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Ayarlar / Telefon Ayarları / Bekleme Modu&#39;na gir.

Orada Sağ Seçim Tuşu , Sol Seçim Tuşu ve versiyondan versiyona değişiklik gösteren Aşağı Yön Tuşu , YUkarı Yön tuşu , Sağ ve Sol Yön Tuşu ve Seçim TUşu adında seçenekler var.

Sağ ve Sol Seçim Tuşlarına , Bleutooth , Kamera vs. atayabiliyoruz sadece.

Ama Joystick&#39;e uygulamarı , oyunları vs. atayabiliyoruz ama bu seçeneklerin telefonda olması gerek. ;)

enigma

enigma

Üye
1- Arkadaşlar açılış melodisi z:&#092;system&#092;sounds&#092;digital&#092; içerisindeki "startup.mid" melodisidir. unutmayınki hiç bir şey "Z" biriminden silinemiyor ve eklenemiyor bizzat denedim (isimde değişmiyor). bu nedenle kesinlikle açılış melodisi değişmez. tel açılmadan melodi çaldığı için ve tel açılmadanda hiçbir program çalışmayacağına göre programlada olması imkansız. yani imkansız :nono:
2-sanırım taskman programıyla joyistik ve diğer seçenek tuşlarına programlar atanabiliyordu ama sonradan yüklenen programlara atanıyormuydu hatırlamıyorum. kesin hatırladığım git menüsüne o program sayesinde istediğin programın kısa yolunu koyabiliyorsun yani istediğini koy ve gitten gir ama 2 tuş olayı. teli kasıyor diyorsan taskmani sil git menüsü aynen kalır. bu bir seçenek:)

bur@kkk

Üye
arkadaşlar benim samsung D600 tel var ben 6630 takas etmeyi düşünüyom bu iki tel arasında ne gibi farklar var hangisi ni seçeyim yardım cı olurmusunuz?

Scofield™

Scofield™

Üye
2 side bildiğim kadarıyla olmaz fakat "Git" Programının içine koyabilirsin bu daha da iyi olur bütün programlarını atabilirsin "Git" e programların kısayolunu eklemek için Fileman / FExplorer gibi programların biriyle System Klasörüne Gir Apps klasöründeki programların sonunda ".app" olan dosyaları sağ seçim tuşu ilen "Git 'e Ekle" Seçeneğine bas oldu bu iş....:oke:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
22.08.2005 te Yani Yaklaşık 3 Yıl Önce Eklenmiş Bir Konuya Cevap Yazılmış. Arkadaşlar Konulara Cevap Yazmadan Önce Lütfen Konunun Ve Sorunun Eklendiği Zamana Bir Bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt