Tavsiye Arkadaşlar Galaxy S3 Mini Replika Mı Yoksa Htc Wildfire S Mi ??? Lütfen Bakarmısınınz

Sponsorlu Bağlantılar

ReisUqurcan

ReisUqurcan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Galaxy S3 Mini Replika Mı Yoksa Htc Wildfire S Mi ??? Lütfen Bakarmısınınz
arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım birisi orjinalle birebir replika s3 mini cihaz dubai malı 1ghz cortek ax-9 işlemci ve 1gb ram destekli.diğeri ise htc wildfire s sizce hangi cihazı almalıyım.çözümü burda bulacagımı tahmin ediyorum.teşekkürler

Samet.25

orjinal mal her zaman daha iyidir wildfire s cin mali replika vs kanmayin bunlara pisman olursunuz

killiadam2

Üye
htc wildfire s oyun falan açmaz adam akıllı. Sürüm desen 2.3 replika al daha iyi

fk555897

fk555897

Üye
Bence orjinal al.

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Kore malı derim bazıları iyi performans veriyor antutu scoruna bakıp alın

killiadam2

Üye
yani kardeşim htc wildfire s minicik bişe açacagı en iyi oyun fruit ninja :D

drivenn

Üye
replikadan uzak dur derim küçük olsun sağlam olsun ama htcden fazla da bir şey bekleme

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
replika alma biliyorum o replika telefonları menü geçişlerinede bile wildfire den daha yavaş kasa kasa yapıyor geçişleri şahsen ben inceledim ama iyi bir replika bulabilirsen kasmayan falan temple run gibi oyunları anca oynarsın ben iyi bir replika note 2 de real racing 3 indirdim denedim oyunu bile açmadı yani sistem gereksinimi temple run a anca yetiyor karar senin

Üst Alt