Arkadaşlar çevrenizdeki kızları da üye yapın

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
Radyo tv. Büyüyünce savaş ay olcam

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
doctorrr

doctorrr

Üye
Hiç bilmiyorum

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Radyo tv. Büyüyünce savaş ay olcam
Bölüm kolay bir bölüm. En kötü haftada 1 gün tatilin olur hafta içi. Dersler ağır değil. Kamera özellikleri , haber falan anlatılıyor. Yani zorlanmazsın. İş konusuna gelince sadece o meslekte değil diğer mesleklerde iş sıkıntısı var. Tanıdık birilerinin iş için el atması lazım. Bugün iş görüşmesine gittiğim adam o bölümü bitirmiş belki okuduğu bölümle alakası yok ama çok iyi para kazanıyor. Ajansta çalışıyor.

doctorrr

doctorrr

Üye
Kardeşim daha üniversteyi kazanır kazanmaz 5-10 kişi bana işin hazır rahat ol diye göz kırptı. İş konusunda bi sorunum yok. Trt'de çalışan akrabalarım falan da mevkileri sağlam. Sıkıntı yok yani. Yan dal olarak gastecilik falan da sıkıştırıcam son iki sene. O zaman garantiliyecem de yer benim için sıkıntı işte. İstanbul olsa çevre edinip açılması daha kolay

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Kardeşim daha üniversteyi kazanır kazanmaz 5-10 kişi bana işin hazır rahat ol diye göz kırptı. İş konusunda bi sorunum yok. Trt'de çalışan akrabalarım falan da mevkileri sağlam. Sıkıntı yok yani. Yan dal olarak gastecilik falan da sıkıştırıcam son iki sene. O zaman garantiliyecem de yer benim için sıkıntı işte. İstanbul olsa çevre edinip açılması daha kolay
Antalyadaki kizlar iyi dilmi ehe

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Yani tabiki öyle. Ben Kocaeli'nde okumaya çalışıyorum. Oralarda kalamam yani. Hele İstanbul'da doğup büyüyen birisi için çok daha zor. Servis ile gidiyorum yol günde gidiş geliş 4 saat sürüyor ama sonunda eve geliyorum.

Anil-D

Anil-D

Üye
Yani tabiki öyle. Ben Kocaeli'nde okumaya çalışıyorum. Oralarda kalamam yani. Hele İstanbul'da doğup büyüyen birisi için çok daha zor. Servis ile gidiyorum yol günde gidiş geliş 4 saat sürüyor ama sonunda eve geliyorum.
Neresinde okuyon

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ankara üniverstesi be kardeşim. istanbul'a vize çıkaramadık valide hanımlardanpuanım da yetiyodu gerçi olmadı, hayatımı mahvettiler olm yazmaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lanet olsun sebebi neydiki ?

bkz: kızına sürmeyi öğreten baba

Üst Alt