Arkadaşlar bu şarj süresi sizce normal mi

• 3 Ekim 2012
  • 2038 Okunma
  • 43 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. o an için bir kaç program açıksa program ona göre bi süre tahmin etmiştir bütün programları kapattiğnda da aynı yapıyosa programı kaldır yeniden kur

2. Telefonumu 4 gündür şarja takmadım ama. hala %43 gösteriyo rekora doğru gidiyorum galiba :P:

3. bence hiç karışma o zaman öle takıl :D :ehe
    4 gün iyi bi süre :D

4. o_O şaşırdım.

5. boşver bence önemli bi sorun deil sorun bile sayılmaz programda sıkıntı olabilir

6. evet ama 4 gündür şarj etmeden %50 lerde göstermesi de ilginç. :hmmm

7. çok iyi hatırlıyorum en son cuma gecesi şarjdan almıştım ondan sonra hiç şarja takmadım program doğru gösteriyo yani. ilk defa böyle bişey görüyorum hoşuma gitmedi değil yani :ehe

8. ben günde 2 kere takıyorum :d:

9. maşallah diyelim :)

10. Böyle bir durum kimin hoşuna gitmez ki!!! :D

- - - Eklendi - - -

:evet: maşallah maşallah.

11. şöle bişey geldi aklıma bir keresinde telefonumu farklı bi evde şarj etmiştim ve normalden fazla gitmişti akımın büyüklüğü ya da küçüklüğü bataryayı nasıl etkiliyor bilmiyorum ama o zaman artırıyo die düşünmüştüm
    ama sen büyük ihtimal yine aynı yerde şarj ettin :naughty:

- - - Eklendi - - -

bende nerdeyse devamlı oyun oynamama rağmen 1 gün aralıklarla şarj ediyorum:ehe

12. pek güvenmeyin bu uygulamalara

13. :D evet aynı yerde şarj ettim. bundan önce de günde 2 kere şarja takıyodum telefonun pili tükendi galiba diye düşünüyodum sonra yeni widget güncellemesi geldi onu güncelledikten sonra telefon bu hale geldi şarjı bitmez oldu aktif olarak kullandığım halde hemde :D

14. tek uygulamada olsa iyi arkadaşın telefonu gerçektende dediğine göre fazlaca süre gitmiş :ehe

- - - Eklendi - - -

Olur öle arada bi sonraki şarjda düzelir tahminimce :d:

15. Ben iki gün gittiğini görürsem öpüp alnıma koyarım. :kıskıs:

16. oda iyiymiş :D telefonu az serbest bırakırsanız gidecektir 2 3 gün arası :ehe

17. inşallah hep böyle kalır ben memnunum :D merak ediyorum %0 gösterdiğinde acaba kaç saat olur

18. :) inşallah kalır.
    bir sonraki şarjında yazarsın buraya artık :)

19. yeni rekor denemelerimi paylaşırım sizlerle :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 18:06