Arkadaşlar bu şarj süresi sizce normal mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu şarj süresi sizce normal mi
[/URL][/IMG]

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
o an için bir kaç program açıksa program ona göre bi süre tahmin etmiştir bütün programları kapattiğnda da aynı yapıyosa programı kaldır yeniden kur

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
o an için bir kaç program açıksa program ona göre bi süre tahmin etmiştir bütün programları kapattiğnda da aynı yapıyosa programı kaldır yeniden kur

Telefonumu 4 gündür şarja takmadım ama. hala %43 gösteriyo rekora doğru gidiyorum galiba :P:

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
bence hiç karışma o zaman öle takıl :D :ehe
4 gün iyi bi süre :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
o_O şaşırdım.

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
çok iyi hatırlıyorum en son cuma gecesi şarjdan almıştım ondan sonra hiç şarja takmadım program doğru gösteriyo yani. ilk defa böyle bişey görüyorum hoşuma gitmedi değil yani :ehe

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ben günde 2 kere takıyorum :d:

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
şöle bişey geldi aklıma bir keresinde telefonumu farklı bi evde şarj etmiştim ve normalden fazla gitmişti akımın büyüklüğü ya da küçüklüğü bataryayı nasıl etkiliyor bilmiyorum ama o zaman artırıyo die düşünmüştüm
ama sen büyük ihtimal yine aynı yerde şarj ettin :naughty:

- - - Eklendi - - -

ben günde 2 kere takıyorum :d:
bende nerdeyse devamlı oyun oynamama rağmen 1 gün aralıklarla şarj ediyorum:ehe

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
pek güvenmeyin bu uygulamalara

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
şöle bişey geldi aklıma bir keresinde telefonumu farklı bi evde şarj etmiştim ve normalden fazla gitmişti akımın büyüklüğü ya da küçüklüğü bataryayı nasıl etkiliyor bilmiyorum ama o zaman artırıyo die düşünmüştüm
ama sen büyük ihtimal yine aynı yerde şarj ettin :naughty:

- - - Eklendi - - -

bende nerdeyse devamlı oyun oynamama rağmen 1 gün aralıklarla şarj ediyorum:ehe

:D evet aynı yerde şarj ettim. bundan önce de günde 2 kere şarja takıyodum telefonun pili tükendi galiba diye düşünüyodum sonra yeni widget güncellemesi geldi onu güncelledikten sonra telefon bu hale geldi şarjı bitmez oldu aktif olarak kullandığım halde hemde :D

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
[ENGİN];5323698' Alıntı:
pek güvenmeyin bu uygulamalara
tek uygulamada olsa iyi arkadaşın telefonu gerçektende dediğine göre fazlaca süre gitmiş :ehe

- - - Eklendi - - -

:D evet aynı yerde şarj ettim. bundan önce de günde 2 kere şarja takıyodum telefonun pili tükendi galiba diye düşünüyodum sonra yeni widget güncellemesi geldi onu güncelledikten sonra telefon bu hale geldi şarjı bitmez oldu aktif olarak kullandığım halde hemde :D

Olur öle arada bi sonraki şarjda düzelir tahminimce :d:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben iki gün gittiğini görürsem öpüp alnıma koyarım. :kıskıs:

sparrow59

sparrow59

Üye
    Konu Sahibi
tek uygulamada olsa iyi arkadaşın telefonu gerçektende dediğine göre fazlaca süre gitmiş :ehe

- - - Eklendi - - -

Olur öle arada bi sonraki şarjda düzelir tahminimce :d:
inşallah hep böyle kalır ben memnunum :D merak ediyorum %0 gösterdiğinde acaba kaç saat olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt