Arkadaşlar bir yardım edinde telefon seçeyim

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir yardım edinde telefon seçeyim
arkadaşlar c6-01 telefonumu rafa kaldırmak istiyorum artık androide geçmek istiyorum aklımda 3 tane telefon var hangisini almalıyım
1)Motorola Atrix 2
2)Huawei Ascend P1
3)LG P760 Optimus L9

hangisini seçmeliyim çoğunlukla oyun mesajlaşma ağırlıklı olacak.

avcitalip

avcitalip

Üye
c6-01'i rafa kaldırmakla iyi edersin ama bu cihazlardan birini almakla kötü edersin

max ne kadar bütçen var bu telefonlarla adam akıllı oyun oynanmaz !

• Beğen
Tepkiler: Secret26
rodinatr

rodinatr

Üye
S3 mini

stef77

stef77

Üye
Android alacaksan Samsung Galaxy veya HTC modellerinden seçmeni öneririm.Bunlar pek tercih edilebilecek telefonlar değil.

emrel156

Üye
bi 400 lira artırrıp nexus 4 al :D

yada s3mini,ace2 modellerinden birini alabilirsin ama sana şunu söylüyeyim nexus 4 alırsan bi 2 sene sonrada en yeni oyunları oynarsın :)

skywalker06

skywalker06

Üye
S3 mini veya galaxy ace 2ye bir bak derim bu liste dışında ama bu listeden hangisini önerirsin dersende atrix derim yalnız atrix donanım iyi ama ısınma sorunu var custom rom atman gerekiyor azalması için ve yazılım desteği yok ama s3 mini ve ace 2de bu destek devam edecek

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar üstüne para koymam lazım o zaman androidden keyif almak istiyorum.Aldınmı iyisini alacaksın başka önerisi olan 500 tl daha koyucam 1.500 tl telefon önerisi olan varmı aklımda nexus 4 var

prodetör64

Üye
Nexus 4 al başka yollara sapma

akkoc.erkan

Üye
Lg optimus 3D max teknosa da turuncu indirimle 799 TL. oyunlar gayet stabil çalışıyor ve üstüne de 3D kamerası var

hurol1

Üye
nexus 4 bütcen varsa

salam741

Üye
Kardeşlm bırak bunları alacaksan iyi dinle telefonun 1gb ram 1 ghz hız çift çekirdek vs anladın alacaksan bu özellikler olmalı yoksa oyunu unut s3 mini uygun ama s2 ucuzlasa onu tavsiye etcem senin kararın birde lg bulaşma :D

vegatablo

vegatablo

Üye
sen note 2 yi tarif etmissin 1500 cok rahat bulursun onumuzdeki 3 sene seni gayet iyi göturur eger ekran büyük dersen nexus 4

AHMED...

AHMED...

Üye
konunun tarihine bakmanızı tavsiye ederim 5 ay olmuş :D

Üst Alt