Arkadaşlar Bir Süre Yokum WC ye gidiyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Evet wc ye çıkmamak üzere gidiyorum..."Herkez Bir Süre yokum" :D Adlı Konular açıyor bende açim dedim..

Gereksiz Mesajlar bölümü gerçekten adına yakışıyor :ehe

Bırakalım Arkadaşlar şu Bir Süre Gidiyorum Hoşçakalın muhabetini...Yaz Profiline herkez görsün illa konu mu açıcaksın:oke:Seni Merak eden Profiline bakar zaten:nono:

Sözüm herkeze ona buna degil..HER TÜRLÜ CEZAYA AÇIGIM:)

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
Evet wc ye çıkmamak üzere gidiyorum..."Herkez Bir Süre yokum" :D Adlı Konular açıyor bende açim dedim..

Gereksiz Mesajlar bölümü gerçekten adına yakışıyor :ehe

Bırakalım Arkadaşlar şu Bir Süre Gidiyorum Hoşçakalın muhabetini...Yaz Profiline herkez görsün illa konu mu açıcaksın:oke:Seni Merak eden Profiline bakar zaten:nono:

Sözüm herkeze ona buna degil..
aynen öyle herkes yazıyo yok buraya gidiyom yok bi süre giremicem yaz imza yetine yada profiline herkes görsün

Salihyet

Salihyet

Üye
Ben 2 hafta yoktum, ama yokum diye konu fln açmadım.. profilime bakın ve açıklamayı görün zamanında yapmıştım.. :) en güzel örnek var burda ben :D

güle güle git güle güle gel oğuz :ehe kendine zarar verme sakın, dikkatli ol bu arada :D
(bu arada böyle bi konu açtığın için de teşekkür ederim, hislerime tercüman oldun.. çok gerekliydi..)

researcher

Üye
sifonu cekmeyi unutma....:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
abi haklısın hatta ben de geçen aylarda böyle bir hata yapmıştım:)
dikkat etmek lazım boşa konu açmamak lazım
rahatlamışsındır umarım:D:D:D

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
yok abi biz almayalım sen tek git :ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye
alemsin oğuz yaa... :D :D :D :D :D :D

xkadir61

xkadir61

Üye

leiche

leiche

Emekli Yönetici
yak bir cigara :ehe
ben nargile tercih ederimde neyse :D

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
on numara olur nargileyle:D

yusufucan

yusufucan

Üye
artık saçmalaşıyor konular gereksiz deneme ve mesajlar bölümü sözüm sana değil yanlış anlama Şahinim :)

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
artık saçmalaşıyor konular gereksiz deneme ve mesajlar bölümü sözüm sana değil yanlış anlama Şahinim :)

yok baba yanlış anlamadım da:oke: ...ben biraz daha mizahi olarak yaklaştım tabi artık anlayana :)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:bann:bence saçma bi konu:dry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt