Arkadaşlar bi yardım etseniz acil bir durum İphone 4s Çin malı

Sponsorlu Bağlantılar

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bi yardım etseniz acil bir durum İphone 4s Çin malı
Evet arkadaşlar ben internetten ayıptır söylemesi 150tlye çin malı iphone 4s aldım ama çogu telefonda app store uye olup girdinde oyun yukler bende

Ana sayfa
Yer İrimleri
En son gittin sayfa
Ayarlar

Bunlar var nasıl yapabilirim oyun indirmeyi itunes ise gormuyor telefonu ?

canertopal

canertopal

Üye
telefon orijinal olmadıktan sonra appstore dan alışveriş yapılamaması lazım sanırsam

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ya anlamadım dedini ama uyg program indirmek ıstıyom ben :(

canertopal

canertopal

Üye
java uygulama açıyodur o telefon forumun diğer bölümlerinde bulabilirsin symbian40 uyumlu uygulamaları açması muhtemel s40 diye bölüm var ordan indir oyun falan ama iphone uygulaması açmaz o cihaz

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
Ya nasıl indircem yaa

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam pcden neye atıcam onu

Metalci Şeytan.

Üye
biraz tırt olur.

canertopal

canertopal

Üye
telefona atıcaksınız tabiki de hafıza kart veya kendi hafızasına büyük ihtimal olacaktır arkadaşın replikasına da böyle yapmıştık açmıştı bu oyunu açmasa bile başka oyunu açacaktır

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben camwow temple run gibi oyun diyorum camwow programı diyorum

canertopal

canertopal

Üye
abi kızma ama sen 150 liralık çin malı replikanın temple run açacanı mı sanıyorsun o telefonda ios işletim sistemi yüklü değildir ki bikere adı üstünde çin :bilmm

cyprus12

Üye
    Konu Sahibi
off :(

canertopal

canertopal

Üye
ya abi şu an anlıyorum senin duygularını kim bilir ne ümitle aldın ama işte kandırıyolar milleti böle:ban: çin malı dedinmi kaçacan ucuz etin suyu yavan

• Beğen
Tepkiler: avast

cabruno1003

Üye
arkadaşım bende birebir taylant malı( çinde olabilir ) iphone 4s var çakma ben buna bir türlü harita indirmek istiyom banayardımcı olurmusun telefon hakkında nasıl bir bilgi vermemi istersin ve telefonun neresinde olur sen,n isteyeceğin bilgiler bana ankaranın cadde ve sokakoklarını gösteren haritaya çok ihtiyacım var ..cevabını bekliyorum

Üst Alt