Arkadaşlar ben asla yanılmam.

• 8 Mart 2013
  • 1456 Okunma
  • 46 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bir keresinde yanıldığımı sanmıştım fakat yanılmışım meğersem yanılmamışım.

Yazan: doctorrr
  2. Devreler yanmış panpa bi çay iç iyi gelir :cay:

3. Şüphe ettiğimden bile şüphe ediyorum

4. Yaniliyorum oyleyse varim :pro:

5. Iyi demekki yanilmissin

6. E o zaman yeni türkiye ygs-lys 1.miz sensin lo :alkis

7. aslında ilk söylediği şeyi söyledi

8. :zong:

9. I'm never wrong. One time, I
    thought I was wrong, but I
    was mistaken.
    :ehe

10. Ok bro.

11. :zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong::zong:

12. neydi la o :zzz:

13. I'm never wrong. But i'm wrong with this.but i'm always mistaken.Cause i was flying while i thought this.So i'm never wrong

Çıkın içinden çıkabilirseniz :D

14. Sen Rihanna için ölürsün ama cenazene Dilberay gelir.

15. :hmmm

16. < Resmi açmak için tıklayın >

- - - Eklendi - - -

vuhuuu :D

doctorrr bunu beğendi.
  17. Rihanna ölürse yapacağım şey.

Arkadaşlar ben asla yanılmam. İndir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:40