Arkadaşlar artık tum mesajlarınızı yedekleyin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
metin21

metin21

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar artık tum mesajlarınızı yedekleyin
Arkadaslar yapmanız gereken mesela msjları hafıza kartımı yoksa telefon hafızasına mı kaydedıyor ona bakın mesela dıelım hafıza kartında. Hafıza kartından system ordan mail klasoru war mail klasorunu yedekleyın bılgısayarınıza mesela format attınız tum mesajlarınız gitti mail klasorunu tekrar telefonunuzda system klasorunun ıcıne atın gelen kutusuna geldıgınızde goreceksınızki mesajlar geri gelmis bu arada format atınız formattan sonra msj kayıt yerını tekrar hafıza kartı yapın yoksa gormez.bu dedıklermı aynen telefon hafızasına uygularsanız gene msjlarınız gerı gelecektır saygılarım
( DENENMİŞ VE KESİN CALISMAKTADIR )
HER ŞEY HER ZAMAN :maxicep: dir

Nike

Üye
Mesajlar benim telefon hafızasında kaydetmem için ne yapmam gerekir?

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ben senk. ile pc ye attm!
sonra gei yukleyeym dedm!
olmadı cldrdm!
1000 e yakn msjm silndii...

Alive

Alive

Üye
Originally posted by seriFBurak@Sep 29 2005, 06:44 PM
ben senk. ile pc ye attm!
sonra gei yukleyeym dedm!
olmadı cldrdm!
[post=180799]Quoted post[/post]​

Format attığımda mesajlarım silinmiyo ki yedekleyeyim :P

metin21

metin21

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Alive+Sep 29 2005, 07:00 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Alive &#064; Sep 29 2005, 07:00 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-seriFBurak@Sep 29 2005, 06:44 PM
ben senk. ile pc ye attm&#33;
sonra gei yukleyeym dedm&#33;
olmadı cldrdm&#33;
[post=180799]Quoted post[/post]​

Format attığımda mesajlarım silinmiyo ki yedekleyeyim :P
[post=180809]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

kardes ii guzel sen hem hafıza kartına hemde telefonun kendısıne format attıgında mesajların hala duruomu ben bole bı teknolojı gormedım walla anca ruyamda herhalde :P

lossalive

Üye
Arkadaş herhalde tele format atıyo karta hafıza kartta ise telefona format atarak mesajlar silinmiyor ;;)

Alive

Alive

Üye
Walla her 2 sinede format atmama ramen mesajlar duruyo olduu yerde..Sizin bi yanlisiniz war benca :box: :D

Alive

Alive

Üye
Originally posted by PaMeTniK@Sep 30 2005, 12:42 AM
Arkadaş herhalde tele format atıyo karta hafıza kartta ise telefona format atarak mesajlar silinmiyor ;;)
[post=181183]Quoted post[/post]​

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Nike@Sep 29 2005, 06:21 PM
Mesajlar benim telefon hafızasında kaydetmem için ne yapmam gerekir?
[post=180764]Quoted post[/post]​
tel hafızasındaki smsleri karta yüklemek icin yapman gerken yol biraz karışık önce dosya yöneticisi ile c:/system/mail dizini icersindeki dosyaları siliyorsun aman klasorleri sileyim deme yoksa smsler gider sonra mesajlar menüsünde mesajların kaydolacağı konumu değişitir tel oto kayıt eder ;)

eon

Üye
arkadaslar mail klasorunu yedekliyebilen var mi.... ben file explorer 1.13 ile denedim . kesinlikle bir folder&#39;i kopyalamaz... icindekileri tek tek kopyalamak lazim o da anlamsiz. yani ilk basda konuyu baslatan arkadas nasil kopyalamiski... system folder&#39;inin icerisine bilgisayar ile synchronization yapildiktan sonra da girilemez. yani onceki mesajlarin backup alinmasi biraz zor. ama istenirse seceneklerden karta kaydet secilerek daha sonraki mesajlar karta atilabilir. demek ki ya oncekilerin tek tek kopyalanmasi lazim... ya da pc suite ile ancak eski mesajlarin backup&#39;i alinabilir. pc suite otomatik olarak aldigini soyluyor. geri yukleme oldugu zaman anca bu sekilde eski mesajlarin gelebilecegini saniyorum ama hic denemedim.

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by eon@Oct 3 2005, 10:43 AM
arkadaslar mail klasorunu yedekliyebilen var mi.... ben file explorer 1.13 ile denedim . kesinlikle bir folder&#39;i kopyalamaz... icindekileri tek tek kopyalamak lazim o da anlamsiz. yani ilk basda konuyu baslatan arkadas nasil kopyalamiski... system folder&#39;inin icerisine bilgisayar ile synchronization yapildiktan sonra da girilemez. yani onceki mesajlarin backup alinmasi biraz zor. ama istenirse seceneklerden karta kaydet secilerek daha sonraki mesajlar karta atilabilir. demek ki ya oncekilerin tek tek kopyalanmasi lazim... ya da pc suite ile ancak eski mesajlarin backup&#39;i alinabilir. pc suite otomatik olarak aldigini soyluyor. geri yukleme oldugu zaman anca bu sekilde eski mesajlarin gelebilecegini saniyorum ama hic denemedim.
[post=183903]Quoted post[/post]​

fexplorer 1.14 klasörde kopyalıyor ben denedim c:deki mail klasörümü e:ye kopyaladım hemde 1.5 mb lik msjlarimi sorun olmadı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala ben data kablosunu baglıorum system klasorunden mail,i bilgisayara kopyalıorum otomatıkman yedeklenmıs oluo ;;)

bjknemesis

Üye
arkadaşlar normal kopyalıyorum formattan sonra aynı yere yapıştırıyorum bunda ne var anlamdım çok kolay ilk aklıma geldiginde uyguladım hiçte sorun çıkmadı siz nasıl sorun çıkardınız anlamdım :wacko: :wacko: :wacko:

metintekin

Üye
GÜZEL BİLGİ.

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
Bence de...

eon

Üye
Originally posted by dustqm+Oct 16 2005, 11:58 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(dustqm &#064; Oct 16 2005, 11:58 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-eon@Oct 3 2005, 10:43 AM

fexplorer 1.14 klasörde kopyalıyor ben denedim c:deki mail klasörümü e:ye kopyaladım hemde 1.5 mb lik msjlarimi sorun olmadı
[post=192265]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

fexplorer 1.13&#39;de folder kopyalamiyor, baska bir yol var mi ??? fexplorer&#39;da sorun var diye duymustum, o yuzden onu yuklemedim &#33;&#33;&#33;

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by eon+Oct 18 2005, 11:05 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(eon &#064; Oct 18 2005, 11:05 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by dustqm@Oct 16 2005, 11:58 AM
<!--QuoteBegin-eon
@Oct 3 2005, 10:43 AM

[post=192265]Quoted post[/post]​

fexplorer 1.13&#39;de folder kopyalamiyor, baska bir yol var mi ??? fexplorer&#39;da sorun var diye duymustum, o yuzden onu yuklemedim &#33;&#33;&#33;
[post=194021]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bi ara sorun vardı ama oda giderildi 1.14 sorunsuz çalışıyor klasörleride kopyalıyor ;)

eon

Üye
tesekkurler. 1.14 yukleyim bari :)

dustqm

dustqm

Üye
Originally posted by eon@Oct 21 2005, 12:59 PM
tesekkurler. 1.14 yukleyim bari :)
[post=195941]Quoted post[/post]​

:artı:

emrear

Üye
slm konunun başındaki metin21 arkadaşımızın yazdığını 7610 da yapıyorum olmuyor neden acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt