Arkadaşlar artık daha fazla forumu bölmeyin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar artık daha fazla forumu bölmeyin
Arkadaşlar kısa ve net bi iki cümle bişey söyliycem;
1-Sitedeki bu huzursuzluklar hatsafalarda bilyorum ama bu fikisss ve forum bozuldu gibi konular özelden tartışılsın eğer gerçekten forumun bozulduğunu ispat edebilecek büyük bi sorun ortadaysa yöneticilere bildirin. şu sıralar yöneticiler pek azaldı herkez tatilde )Doğal olarak( bu fikisss olayı çok uzadı ve forumu ziyaret eden herkez gibi bende rahatsız olmaya başladım.
Eğer sorununuz hala devam ediyosa msn'den olaya karışan herkesi davet edin ve tartışın bu kadar fikisss ay pardon basit :ehe: ...
2-Şu yapılan yorumsuz teşekkürler (/örnek;emeğe sağlık,güzel paylaşım,sağol dostum) adam geliyo allah bilir izlemeden etmeden şu parantez içini olduğu gibi yazıyor. / bu konuda taktir edebileceğim ve son zamanlardaki yorumlarına bakmanızıda tavsiye ederim FanaTürk'dür (fikiss'i falan içine katmayın yorum konusunda) oldukça net ve güzel yorumlar yapıyor hatta kendisinede bi pm atmıştım ilk geldiğinde yorumları hakkında :)
3-Eğer sizin üyeler arasında güzel diyaloglarınız yoksa o zaman eski ortamlar yok demeye hakkınız yoktur.
4-Yönetimin artık bi dur demesi lazım bizler (yani forumun paylaşımla zenginleştirme amacında olan üyeler.)paylaşım yapmıyoruz sadece teşekkür ederim , emeee saygı falan filan .
site hakkında bölümünü isyanlarla doldurmasakta forumdaki açılan bazı konulara karşı çıksak iyi olur. herşeyi özelden halletmeliyiz.

Haberci

Haberci

Üye
Forumu bölme vs diye bi şey olduğunu sanmıyorum.Herkes fikrini karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde söylemekte hürdür ve yapılan ve yapılacak yanlışlıklarda sizlerin bizleri uyarmasıyla aslına rücu edecektir. :) Sitenin amacı zaten huzurlu bir ortam ve karşılıklı güzel paylaşımlarda bulunmaktır.

paradoks

paradoks

Üye
Daha dikkatli olmaya calışıcam bunu ben kendime alıyorum...Uyarı için tesekkürler....

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
tahmin etmiştim başlığı açıklamalıydım.
forumu bölen yokmuş gibi gözüküyor ama açıkladığım gibi forum gayet bölünüyo isyan ayaklanma ! gibi bişey değil huzur kaçtı yeni mesajlara bi giriyorum 4 tane site hakkında 10 tane gidiyyorum mesajı :huhu: abarttımmı ne :)
edit;tabi herkez kendine bişey almalı ama bunlar ı hakaret olarak algılamayın ;)

paradoks

paradoks

Üye
SOn cumle biraz karışık kuruşuk oldu galiba he ben anlayamadımda....... :p

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
yani üstüne alınma ama üstüne alınabiliysin gibi bişey işte :ehe: bende anlmadım :P

Haberci

Haberci

Üye
SalihPlus' Alıntı:
tahmin etmiştim başlığı açıklamalıydım.

forumu bölen yokmuş gibi gözüküyor ama açıkladığım gibi forum gayet bölünüyo isyan ayaklanma ! gibi bişey değil huzur kaçtı yeni mesajlara bi giriyorum 4 tane site hakkında 10 tane gidiyyorum mesajı abarttımmı ne

edit;tabi herkez kendine bişey almalı ama bunlar ı hakaret olarak algılamayın

Salih bence konuları abartıyorsun. :)

Site hakkında yazılanlar toplansa birkaç konuyu geçmeyecek ve hallolmayacak şeyler değil.Ama bu site hakkında açılan konuları gören arkadaşlarımız sitemizde paylaşmak adına birşeyler yazmıyor da benimde site hakkında birkaç sözüm olsun diye site hakkındaki konulara mesaj atıyorsa (yeni üyeler bile geçmişi sorguluyorsa :) ) bunada yapacak bi şey yok :)

Sizlerin şikayet ve önerilerinizi kaale alıyor ve cevaplıyoruz.Elimizden geldiği kadarıyla da sizlerin rahat bir ortamda paylaşım yapmanız ve sohbet edebilmeniz için çaba sarfediyoruz.Tekrar ediyorum ki yaz dönemine girildi mod sayımızda online olabilme noktasında da biraz sıkıntı var.Konulara geç cevap veriyor olabiliriz.Sizler ve bizlerde biraz rehavet sözkonusu :) Fakat şu bir gerçek ki genelde konu üretilmediği için birbirimize laf yetiştirmeye çalışıyoruz :)

Site hakkında açılan konuları ard arda sırala bakalım sayıları kaç tane olacak ve site yönetiminin verdiği cevapları da altına yaz bakalım sorunların üzerine iyi niyetle gidiliyor mu yoksa askıya mı alınıyor ya da hiç mi kaale alınmıyor burası önemli :) Teşekkürler.

UndeRqRo.uNd

Üye
Salihplus değerlendirmen ve düşüncen için teşekkür ediyorum.
aynı şekilde FenaTürk arkadaşımıza da .

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Sağolun; pek fazla birşey yapamasak da sohbetimizi, düşüncemizi, bakış açımızı paylaşıyoruz biz de... :)

cepix

cepix

Üye
Salihyet fikisss forumu mu böldü..?

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Sırf başlığımı okudun ?
ben yinede soruna cevap vereyim;
Fikisss için açılan konular ve yapılan boykot dozajında yorumlar
forumu bölüyor diye bişey dememiştim ama...

cepix

cepix

Üye
SalihPlus' Alıntı:
1-Sitedeki bu huzursuzluklar hatsafalarda bilyorum ama bu fikisss ve forum bozuldu gibi konular özelden tartışılsın eğer gerçekten forumun bozulduğunu ispat edebilecek büyük bi sorun ortadaysa yöneticilere bildirin. şu sıralar yöneticiler pek azaldı herkez tatilde )Doğal olarak( bu fikisss olayı çok uzadı ve forumu ziyaret eden herkez gibi bende rahatsız olmaya başladım.
Eğer sorununuz hala devam ediyosa msn'den olaya karışan herkesi davet edin ve tartışın bu kadar fikisss ay pardon basit :ehe: ...
2-Şu yapılan yorumsuz teşekkürler (/örnek;emeğe sağlık,güzel paylaşım,sağol dostum) adam geliyo allah bilir izlemeden etmeden şu parantez içini olduğu gibi yazıyor. / bu konuda taktir edebileceğim ve son zamanlardaki yorumlarına bakmanızıda tavsiye ederim FanaTürk'dür (fikiss'i falan içine katmayın yorum konusunda) oldukça net ve güzel yorumlar yapıyor hatta kendisinede bi pm atmıştım ilk geldiğinde yorumları hakkında :)
3-Eğer sizin üyeler arasında güzel diyaloglarınız yoksa o zaman eski ortamlar yok demeye hakkınız yoktur.
4-Yönetimin artık bi dur demesi lazım bizler (yani forumun paylaşımla zenginleştirme amacında olan üyeler.)paylaşım yapmıyoruz sadece teşekkür ederim , emeee saygı falan filan .
site hakkında bölümünü isyanlarla doldurmasakta forumdaki açılan bazı konulara karşı çıksak iyi olur. herşeyi özelden halletmeliyiz.

Neyse okey..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
SalihPlus' Alıntı:

1- Sitedeki bu huzursuzluklar hatsafalarda bilyorum ama bu fikisss ve forum bozuldu gibi konular özelden tartışılsın eğer gerçekten forumun bozulduğunu ispat edebilecek büyük bi sorun ortadaysa yöneticilere bildirin. şu sıralar yöneticiler pek azaldı herkez tatilde )Doğal olarak( bu fikisss olayı çok uzadı ve forumu ziyaret eden herkez gibi bende rahatsız olmaya başladım.

2 - Şu yapılan yorumsuz teşekkürler (/örnek;emeğe sağlık,güzel paylaşım,sağol dostum) adam geliyo allah bilir izlemeden etmeden şu parantez içini olduğu gibi yazıyor. / bu konuda taktir edebileceğim ve son zamanlardaki yorumlarına bakmanızıda tavsiye ederim FanaTürk'dür (fikiss'i falan içine katmayın yorum konusunda) oldukça net ve güzel yorumlar yapıyor hatta kendisinede bi pm atmıştım ilk geldiğinde yorumları hakkında :)

3- Eğer sizin üyeler arasında güzel diyaloglarınız yoksa o zaman eski ortamlar yok demeye hakkınız yoktur.

4- Yönetimin artık bi dur demesi lazım bizler (yani forumun paylaşımla zenginleştirme amacında olan üyeler.)paylaşım yapmıyoruz sadece teşekkür ederim , emeee saygı falan filan .
1 - Forumda tartışılan "Fikiss" ve "Forum bozuldu" konuları özel konular değil, bu, tüm forumu ilgilendiren bir şeydir. Ve bunun tek tartışma yeri forumdur. Forumda yaşanan tartışmaları gözardı ederek rahatsız olmazsın; zaten bu tartışmalara katılan toplam üye 10 - 15 kişi var yok. Sen de diğerleri gibi bu tartışmalara katılmazsın olur biter.

2 - Tüm forumlarda olduğu gibi bir zamanlar bu sitede de "Emeğe saygı yok" konusu çok tartışıldı. Ve bu tartışmanın içinde sen de bizzat vardın; "En azından bir teşekkür..." diye.. Şimdi çıkıp bunu demeye hakkın yok.

Üyeler teşekkür etmediği zaman da "Emeğe saygı, emeklerin karşılığı" yok diye ortalığa düşüyorsunuz. Ayıp yahu!

Hem, üyenin içinden teşekkür etmek geldiyse bundan sana ne? Bir teşekkürden rahatsızlık duymak çok acayip bir şey olmalı, öyle mi Salih? Bunu en iyi sen açıklarsın bize.

3 - "Eski ortamlar" yok diyen arkadaşların belli ki önceden güzel diyalogları olmuş; şimdi o ortamı bulamıyorlar. Bunu yakınmak üye(ker)in en doğal hakkıdır. Buna kimse karışamaz.

4 - Hem paylaşım yapmıyoruz diyorsun; hem de teşekkür ediyorlar diyorsun. Kimse durduk yere teşekkür etmez, manyak mı onlar? Saçmalamışsın.

Ayrıca, Site Hakkında bölümünde isyan konusu yoktur, itiraz konusu vardır. "Bazı konulara karşı çıksak iyi olur" derken hangi konuları kastettin? Her şeyi özelden halletmemiz gerekiyorsa "Site Hakkında" bölümü niye var? O bölümün bir açıklamasını oku Salih..

Konunun başlığı çok büyük bir suçlama, bunun farkında mısın?

ben_daha_yeniyim

Üye
aferin salih devam et çok güzel gidiyorsun :no: :no: :no:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...