--Artık Joker Kardeşimizde Aramızda--

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
--Artık Joker Kardeşimizde Aramızda--

Hoş geldin Burak Hayırlı olsun.

Deneme Yöneticisi olarak bir süredir aramızda olup yetkili olduğu bölümlerde bizlere yardım ve destek vererek katkıda bulunan BurakJoker deneme sürecindeki aktifliğini - yönetim ile ilgili eylemlerini başarılı bir şekilde geçirmiştir, takım arkadaşları ile uyumlu, yöneticilik vasfını doğru şekilde yerine getirmiştir.

Test yöneticiliğinden asıl olan Moderatörlüğe şuandan itibaren geçmiş bulunuyorsun test sürecinde öğrendiklerinin dışında burdada dikkat etmen gereken önemli konular olacaktır aslında bu sadece senin için geçerli olan birşey değil tüm yöneticilerimiz ve bizler içinde geçerli, her geçen gün farklı sorunlar oluşabiliyor, değişik üyelerle karşılaşıyor, forum düzeni vs yeni yeni şeyler öğreniyor ve farklı olaylara tanık oluyoruz.

Deneme Test sürecinde ( Hoşgeldiniz ) konusunda yönetim eylemleri ile ilgili bi takım bilinmesi gereken kurallarımızı, maxicep yönetim anlayışını, yönetim kadromuzun vasıflarını nasıl olduğu hususunda bir kaç örnek link vermiştik, bunlara ilaveten
Genel Yönetici Toplantı Alanı bölümü üst konuları arasında okumadğın bilmen gereken bazı hususlar daha var.
Yönetim Kadrosu olarak, uyum sağlamamız daha iyi anlaşabilmemiz için aşağıda eklediğim üst konuları ve toplantı alanında konuşulan bazı konularıda mutlaka gözden geçirmen hepimiz adına faydalı olacaktır.

Yönetim Eylemlerine İlişkin Bazı Hatırlatmalar

BİR MODERATÖR DİĞER MODERATÖRÜN EYLEMİNE MÜDAHALE EDEMEZ! (40. Baskı)

Tüm Yöneticilere, bilinmesi mutlak gerekenler

Şikâyet Sistemi Özet Kullanma Klavuzu

Konu Kilitleme ve Silme Hakkında

Dikkat! : Hitli Konular Hakkında (Gösterim Sayısı Yüksek ve Fazla Etikete Sahip Konular)

Yeni yöneticiler için: Konu/Mesaj Silme - Taşıma, Üye Ban vs. işlemleri [Resimli]

Ücretli Yöneticilik Kuralları, Olunması ve Tüm Detayları

Ek olarak:
Tüm Yöneticilerin Tüm Bölümlerde Konuları Denetleme Yetkisi

Yöneticilerin Etiketleri Düzenleyebilmesi / Konulara Etiket Ekleyebilmesi Hakkında

Genel Yönetici Toplantı Alanı'nda her ne konuşulursa konuşulsun buradaki bir tek cümleyi dahi üyelere aktaramazsınız. Bu sorumluluğunuz yönetimden ayrılsanız dahi sizin üstünüzdedir.

Burak kardeşim bu konuları detaylı okuyup anlaman hem sana hemde bizlere katkısı olacaktır zira ilerde doğabilecek sorunları aksilikleri bu konulardaki detayları açıklamaları okuyup anlayarak önüne geçmiş oluruz.

İnsanız beşeriz şaşarız, bi takım yanlışlıklar olabilir elbette, seninde hataların olabilir, tabi biz olmamasını ümit ediyoruz şayet olursada "hemen vazgeçmek, kaçmak ben ayrılıyorum yapamıyorum" demek yok! özel sebepleriniz dışında bırakmam :)
Varsa sorun tartışır çözüm yolu ararız, bir birimizin açığını kapatır ayıbını örteriz.
Öğrenmek sormak çözüm aramak ayıp değil her türlü sorunuza tam destek tüm yönetici arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Üst yönetime geçmekle beraber daha fazla söz hakkı sahibi oluyor, yönetim yetkilerinizde ek özellikler oluşuyor.

Ek olarak bir çok konuda yönetici olarak Genel Yönetici Toplantı Alanı 'nda ortak kararlar alır, tartışır, çözümler ararız.. bu gibi durumlarda seninde Moderator olarak yönetime katılman gerekmektedir bu anlayış ve beraberlik içinde olursak daha güzel uyum sağlar sağlam bir kadro olarak yolumuza devam ederiz.

Not: Mevcut yetkileriniz dışında farklı bölüm yada kategorizelerde varsa bilginiz tecrübeniz ve katkıda bulunmak isterseniz o bölümler içinde yetki verebiliriz böyle bir durum oluşursa haber vermeniz yeterli.

Başarılar ve kolaylıklar dileriz..

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve Joker

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Çok teşekkür ederim.Elimden geldiğince bana verdiğiniz görevi yerine getirmeye çalışacağım. :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Nextman
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Hoş geldin :)

• Beğen
Tepkiler: Joker
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun hoşgeldin :)

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
buradanda kutlayayım kardeşim hoş geldin tekrardan :sarıl:

• Beğen
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bak demistim admin tanidiklarim var diye.
Ben sozumu tuttum simdi ucreti alayim:)

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tebrik ederim kardeşim .
Basarilar . Allah utandirmasin .

• Beğen
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kardeşim hayırlı olsun hoşgeldin aramıza :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hoşgeldin Burak :)

anılbaran

anılbaran

Üye
Ne çektin be Joker :ehe Hoşgeldin kardeşim :)

ANIL

ANIL

Admin
Hoşgeldin kardeşim :)

• Beğen
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aramızda yeni bir arkadaşımızı daha görmek çok güzel.
Tebrik eder, uzun süre birlikte çalışmayı dilerim...

• Beğen

Üst Alt