Arkadaşlar Android Programlama Bilenler rica etsem bi bakabilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Android Programlama Bilenler rica etsem bi bakabilirmi ?
Ben bir Tane Adnroid film uygulaması yapmak İstiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum 2 kişi buldum filmleri yüklemek için hatta 5-10 arkadaşımda bana yardım eder.Tek sorunun android film uygualması yapmak bana yardım edebilecek birisi varmı.Android uygulamasını bir kere yapa bilirsem onu çok geliştirip türrkiyeye faydası olmasını sağlayacağım.

• Beğen
Tepkiler: zer kalov

tugsahh32

Üye
App empire gibi bisey vardı cok kolay uygulama yapiliyodu galiba bi bak istersen¿

Kontrol

Kontrol

Üye
Gerçekten iyi olur fazla sayıda film uygulaması yok olanda sürekli güncel değil malesef... Internet üzerinden uygulama yapılıyor fakat 0 dan inşa edeceksen siteleri bayagi dolaşman gerekecek....

mürteza16

mürteza16

Üye
Bu işler zor işler...

• Beğen
Tepkiler: zer kalov ve tugsahh32
bahaddin53

bahaddin53

Üye
usta internetteki uygulama yapıcılarıyla olmaz o kardeş açıcan Eclipseyi yazcan kodları anca öyle güzel bişey çıkar ortaya onuda ben 6 ayda zor öğrendim hatta bilmediğim çok şey var öğrenirim dersen 1 sene en aşağı emek harcayacan sonunca harika şeyler yaparsın..

• Beğen
Tepkiler: reflex

TrabLusGarP Samet2014

Üye
    Konu Sahibi
sagolun dostlar ben vaz gaçtim sizin dediğiniz gibi çok zor ama ben kodlama öğreneceğim okulda ve kurslrı filan var kodlama kitaplar vb. gibi şeykerden sonra oyun yaparım çok güzel aklmda iyi fikirrler var ama kodlama olmadan olmuyor.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
sagolun dostlar ben vaz gaçtim sizin dediğiniz gibi çok zor ama ben kodlama öğreneceğim okulda ve kurslrı filan var kodlama kitaplar vb. gibi şeykerden sonra oyun yaparım çok güzel aklmda iyi fikirrler var ama kodlama olmadan olmuyor.
hangi kitaplari alcan ve kursa nerde gitcen usta

Üst Alt