Arkadaşlar ACİLL YARDIMM !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
şimdi şöle bişey var o lag dedikleri sli uyumlu olmayan oyunların ayarını yapmayıp oyuna girmelerinden kaynaklanıyo ayarını yapıp girersen her oyunu rahatlıkla oynarsın gibime geliyo ucuz olmasının nedeni bana kalırsa diğer 4 çeşidinde bulunan dvd veya blu-ray optik sürücü bunda malesef yok o yüzden olabilir bi ikinci olarak fiyatının düşük olması harddiskin rpm hızındanda kaynaklanıyo diye düşünüyorum

sence almalımıyım ?

bilmem ki :D
fiyatına göre çok güzel bi ürün.

ArifYılmaz42

Üye
    Konu Sahibi
şimdi bi sorum daha var ! ürünü alacam ama internetten alırken sepete ekle yerinde stoğa gelince haber ver btonu var yani stokta yok ama ürün bilgilerinin altında stokta olduğu mağzalar diyo şimdi stokta varmı yokmu ben anlamadım ? bi bunada cevap verseniz beni aşırı aydınlatmış olacaksınız :D

Uhops

Uhops

Üye
:hmmm pcye gecince inceliyım bi.
Bi forumda stoklarda olmadığını ve çok bekleyeninin olduğu okudum.

ArifYılmaz42

Üye
    Konu Sahibi

bu resimde stokta yok diyo

burdada stokta olduğu mağzalar diyo onu sordum şimdi varmı yokmu stokta yoksa internetten mi alamıyoruz ?

Uhops

Uhops

Üye
O mağazalar gelecek olduğu mağazalar bence.

ArifYılmaz42

Üye
    Konu Sahibi
bu gün saat 6 sularında aldım 1 haftadan elimde olacağını söylediler yardımların için saol çok teşekkür ederim :)

Uhops

Uhops

Üye
2. Kartı nasıl taktırcan.

ArifYılmaz42

Üye
    Konu Sahibi
2. Kartı nasıl taktırcan.
2. kart içinden otomatik çıkıyo kenarında bölmesi var takıveriyosun illa içini açmana gerek kalmamaış yani fena bişi :D

resimde gördüğün 2 . ekran kartıdır zaten takmana gerek kalmadan takılı geliyo :D
pcnin sağ yan bölmesindeki dvd-rw boşluğuna yer açmışlar karta uygun tak diye çıkarıp takabiliyosun

- - - Eklendi - - -

takılamdan önceki hali :D

Uhops

Uhops

Üye
takması kolaysa sorun yok. klavyede aydınlatma varmı

• Beğen
Tepkiler: ArifYılmaz42

ArifYılmaz42

Üye
    Konu Sahibi
var dehşet bişi 2 modlu aydınlatmalı klavye var