Arkadaşlar 2 defa konu açtım bi bakın allah aşkına

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erdielkoca

erdielkoca

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 2 defa konu açtım bi bakın allah aşkına

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
peki hafıza kartını biçimlendirip denedin mi? olmadı herhangi bir telefonda?

ilo53

ilo53

Üye
Başima oyle birsey gelmedi.Hafiza kartını Biçimlerdir.
Olmadı format at telefona olmassa telefoncuya gotur.

Ferzan

Ferzan

Üye
ben olsam hafıza kartını biçimlendirip telefona takmadan önce telefonuda formatlarım öyle takarım olmazsa hafıza kartı yada telefon kart okuyucu yerinde bir sorun vardır... :oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
ben olsam hafıza kartını biçimlendirip telefona takmadan önce telefonuda formatlarım öyle takarım olmazsa hafıza kartı yada telefon kart okuyucu yerinde bir sorun vardır... :oke:

yani olmadı servise gonder

erdielkoca

erdielkoca

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar hafıza kartını biçimlendirdim telefonada format attım yine olmadı son çare servise göndericem yorumlarınız için teşekkür ederim .

orhan5134

Üye
arkadaslar nokıac5-03 ile facede ve diğer sitelerde video izleyemiyorumm sadece yotubede açıyoo video izlemenin bir yolu varmıı yardımcı olursanız sevinirimmm

sado_27

sado_27

Üye
http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/5250-disk-yazim-hatasi-448735.html

5250 cihazım hafıza kartlarını görmüyor disk yazım hatası diye bir uyarı çıkıyor kaç defa konu açtım herşeye cevap yazıyosunuz bi bunada baksanız hiç kimsemi bilmiyor bunun nedenini yokmu hiç 5250 kullanan o kadar üye var forumda bi yardımcı olan yok :allalla:

arkadasım dıl kodunu degıstırerek yenıden yazılım yuklesen belkı care olur ama yınede sen bılırsın belkı yazılımsal hatadır

erdielkoca

erdielkoca

Üye
    Konu Sahibi
telefon istanbula gitmiş yapamamışlar ya yenisi gelecek yada yapılacakmış aldığıma pişman oldum keşke almasaydım perişan etti bizi resmen

sado_27

sado_27

Üye
kardes 5250 len 5800 fyat aralıgı neee kı keske 5800 alsaydın kendı adıma cok memnunum telden

erdielkoca

erdielkoca

Üye
    Konu Sahibi
bende 5800 düşünüyodum bu telefon gözüme çarpınca aldım zaten iade olup yenisi gelirse hiç kullanmadan satıcam

sado_27

sado_27

Üye
hayırlısı olsun

By_AkA

By_AkA

Üye
arkadaslar nokıac5-03 ile facede ve diğer sitelerde video izleyemiyorumm sadece yotubede açıyoo video izlemenin bir yolu varmıı yardımcı olursanız sevinirimmm

skyfire kullanırsan izleyebilirsin forumda mevcut sürümü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt