Arka Kapak Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr.JoY

Mr.JoY

Üye
    Konu Sahibi
Arka Kapak Sorunu
Geçen gün bir arkadaşım telefonun kalemini ters olarak yerine taktı ve arka kapağın içinde tırnaklar kırılmış. Arka kapak tutmuyor bantla sabitleştirdim ama hoş bir görüntü değil tabi. Piyasada bulabilirmiyim arka kapak?

oquz_esen

oquz_esen

Üye
tabi bulabilrsiniz
Arka kapak:5 ila 10 TL arası

kalem:5 ila 7 TL arası

Mr.JoY

Mr.JoY

Üye
    Konu Sahibi
kalem lazım değil sadece kapak lazım

anılbaran

anılbaran

Üye
servise gönder orgınali taksınlar. Yan sanayi 5-10 tl lik kapaktan hayır gelmez.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben 25 tl ye nokia shoptan almıştım ama her yerde farklı fiyat söylüyolar bir yerde 50 tl istemişlerdi orijinal alacaksan 1-2 yere sor :oke:

pasha14

pasha14

Üye
Piyasada orjinal diye birsey kalmamıs benim anladığıma göre bundan 3 veya 4 ay önce bende telefonun kasasını degistirmistim çin orjinal diye tabir edilen kasa tipi var 40 tl 1.kalite parça ama çin orjinal diyor adamlar. :)

By'Se7en

By'Se7en

Üye
Mutlaka kalite farkı var !..
Bütçenize göre almanız sizce mantıklısıdır ama uzun ömürlülük ve tel. satılacağı zaman alıcı bunları göz önünde bulundurur mutlaka...
Son söz sizin...

Saygılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Piyasada orjinal diye birsey kalmamıs benim anladığıma göre bundan 3 veya 4 ay önce bende telefonun kasasını degistirmistim çin orjinal diye tabir edilen kasa tipi var 40 tl 1.kalite parça ama çin orjinal diyor adamlar. :)

çin min deyip hemen kötülemeyşn şimdi çin malı dandiktir diyoz tamam kalitesiz ürünler için olabilir ama nokia oraya malzemeleri veriyor yapsın diye adamlar güzelce yapıyor :oke:

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
benimde kırıldı kalem tutacagı telefoncu silikon verdi 2,5 tl ye hallettim ben kapak almadan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt