arayan numarayı engellemek

Sponsorlu Bağlantılar

selmangulec

selmangulec

Üye
tk tarafındanda dilekçe ile engellemek mümkün mü ? peki ... sabit hatlarımızda böyle bir hizmet sanki vardı gibime geliyor. numaraları tuşlayarak engellenebiliyordu istemediğimiz telefonlar ...

saygılar...
selman

emine_59

Üye
istemedigim telefon ve mesajları nasıl engellerim söylerseniz sevinirim

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yeni nesil akıllı telefonlarda artık uygulamalar ile bunlar mümkün ayrıca operator leri arayarak'ta engellemek istediğiniz numarayı belirtip yapabilirsiniz.

alperen_68

Üye
Arkaşlar telefonum 7230 numara engelleyebilir miyim yardimci olur musunuz

alperen_68

Üye
Hattim vodafone ve telimde 7230 numara engelleyebilirmiyim yardimci olurmusun

crowd

crowd

Üye
türkcell'de istediğimiz bir numarayı öperatörden engelleyebiliryormuyuz? 531******* mesela bu numarayı engelliyeceğiz ama telefonda öyle bir özellik yok. türkcell bayisine gidilip yapılabilecek bir işlem filan varmıdır?

Turkcell Müşteri hizmetlerinde böyle bir sistem yok fakat Turkcell TİM lerde hallettirebiliyorsun. Bi program var adını bilmiyorum fakat hallediyorlar.

- - - Eklendi - - -

yıldız21yıldız 23442345344kare numarayı yazdığınızda arananı engellener arayan aradığınız kişiyi rahatsız etmeyin der

iyi güzel yaptım işe yaradı bahsettiğin gibi "aradığınız kişiyi rahatsız etmeyin" gibi birşey söylemiyor. Hat düşme sesi geliyor dıt dıt dıt diye. Bide bunu nasıl iptal edeceğiz. Telefon ayarlarından tüm yönlendirmeleri iptal etmeme rağmen iptal etmedi.

- - - Eklendi - - -

Yeni nesil akıllı telefonlarda artık uygulamalar ile bunlar mümkün ayrıca operator leri arayarak'ta engellemek istediğiniz numarayı belirtip yapabilirsiniz.

Malesef dediğiniz kadar kolay değil. Daha bugün talep ettim fakat olumsuz cevap aldım. Fakat Turkcell TİM lerde bu işi telefona yüklenen bir programla yapabiliyorlarmış.

- - - Eklendi - - -

türkcell'de istediğimiz bir numarayı öperatörden engelleyebiliryormuyuz? 531******* mesela bu numarayı engelliyeceğiz ama telefonda öyle bir özellik yok. türkcell bayisine gidilip yapılabilecek bir işlem filan varmıdır?

Evet var. Turkcell TİM lerde telefonunuza yüklenen bir program sayesinde çözülebiliyor. Fakat müşteri hizmetlerini arayarak bir çözüme ulaşılmıyor olumsuz yanıt alıyorsunuz sizi Turkcell TİM lere yönlendiriyorlar.

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Selam herkese olduğu gibi yurt dışı numaralarından çağrı geliyor +359876193643 bu gelen aramaları nasıl engelleyebilirim?

snmart

Üye
telefonum n70 nasıl numara engellicem yardım edin lütfen :((((

serhat ünal

Üye
tlefonum 6303 buna uyumlu numara engelleme programı warmı arkadaşlar bilgilendrirseniz sevinirim.

italyanaygiri

Üye
turkcell maxiplus 5 numara engelleme var mı yada mesaj engellemesi?

redvelvet

redvelvet

Üye
Telefonum Samsung C260, Hattım Avea.
Bu kombinasyonu deneyerek; **21*numara# yes, bunu kaldırmak için ##002# yes, yeterli.
Denedim, sonuç olumlu.
Paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim.

sevgii.54

Üye
6300 da bir kişiden numara engelleme nasıl oluyor bilen varmı

deeeenooooo

Üye
Yaa arkadaşlar avea numara engelledim ben de aylık 99 kuruş diyordu. Sadece engellediğini ay mı yoksa her ay mı ödüyorsun?
bu linke tıklayıp bakabilirsiniz...

Üst Alt