Aranızda hiç benim gibi hançerlenen varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Eğer Gerçekten Yaşanacak Bir Aşk İstiyorsan İşte Çok Basit Bir FormüL :

1 - Sevgi
2- Saygı
3- Güven

Eğer Bir BeraberLikte BunLar Varsa İşte O Aşka Hiç Bir KötüLük Karşı Koyamaz.. Zira Aşkı Sevgi,Saygı ve Güven BesLer.. BunLarın Biri EksiLdi mi O Aşk Yavaş Yavaş SoLar Gider..

Vay Be Ben de Konuştum Haaa ;)
evet sana katılıyorum. ama o bana karşı sevgisini bilmemde, ne saygısı vardı ne güveni. dediğin gibi değildi. teşekkür ederim

taner kizgin

Üye
ysf kardeşim suç sende olum kıza yuz vermicen aklında bulsun bir kıza ne kadar deger verirsen o kadar uzulursun bence salla

CEREN

CEREN

Üye
hakedene değer vereceksın ki karşılığını alasın
neden olsa herşey karşılıklıdır bu konularda..

taner kizgin

Üye
valla cerencim yeryuzunde kıymet bilen bır tane bile kız yok kusura bakma biir erkek bir kız n kadar yuz verirse o okadar şımarıyo o kadar burnu kalkyo o kadar insan tanıdımki artık kopeklere kızlardan daha çok deger veriyorum yanlış anlama bu sana yada bır başkasına hakaret deil gercekleri soyluyorum biraz acı ama olsun ustune su icsin zoruna giden

CEREN

CEREN

Üye
elbetteki üzerime alınmıyorum:)ama demekki sana denk gelmiş öyle kızlar her insan bir değilidr her erkek ya da bayanda bir değildir benim dmeek istediğim bu hani geneleme olmasın o bakımdan anladın;)

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Dostum Bu Durumda olan ve kızları anlayamayan çok insan var ve sana tavsiye sadece bi abi bi arkadaş tavsiyesi sakın üzülme aksine mutlu ol aradığın o deil... o daha küçük öğrenmesi gereken çok şey var hayatına devam et :oke:

taner kizgin

Üye
dostum benım aradıgım hiç bır şey yada kimse yok bak sn keyfine ben sadece yorum yaptım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Senin yerinde olsam, birincisinde uyarırdım bir daha yapma diye. İkincisini yaptığında ya sabır derdim; üçüncüsünde hadi kızım yoluna ..

taner kizgin

Üye
anlıyorum ama ben zaten genelleme yapmadım karşıma çıkaN kızlardan ornek verdim ama ne yazıkki siz kızların cogulugu o şekilde diilmi ama

schumici

schumici

Üye
aynen dediğin gibi yapıyorum kardeşim zaten. kendi kaybeder. derdimi paylaştığın için teşekkür ederim kardeşim.

rica ederim kardeşim ne demek ben hep yanındayım unutma;)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim ne demek ben hep yanındayım unutma;)
Allah razı olsun kardeşim, unuturmuyum seni. tekrar Allah razı olsun. diğer yorumlar içinde teşekkür ederim. dediğiniz gibi değer verilecek biri değilmiş. zaten artık bitti bu meselede. artık rahatım. cidden böyle daha mutluyum. tekrar teşekkür ederim. Allah sizlerdende razı olsun.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

ATAMTÜRK

Üye
zor bi durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...