Aracınıza İstedigin Plaka Nasıl Olurdu?

Sponsorlu Bağlantılar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
Aracınıza İstedigin Plaka Nasıl Olurdu?
Aracınıza istedigin plaka nasıl olurdu arkadaşlar. Başalayalım :) 58 GND 99

reaurora

reaurora

Üye
007 JB 321

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Ben küçükken Ben 10 çizgi filminin bi bölümünde BEN 10000 diye bişey çıkmıştı süperdi :) Ben de o zamanlar Uşak'ta olduğumdan "64 BEN 10000" diye bi plakam olsun istemiştim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: __xXx__
mürteza16

mürteza16

Üye
16 MZ 007

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
38 BY 097

Baydırman

Baydırman

Moderator
06 THE 06

Kanuntanımaz

Üye
31 FRC 3131

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
01 XD 0007

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
34 GÖNÜLDAŞ 34

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
06 BBP 59

Niyedir bilmem Ankara plakalar hosuma gider Ankarali degilim ama Ankarayi cok severim.Esim Cankirili yolumu uzatsam da Ankaraya ugramadan gecmem Cankiriya

• Beğen
Tepkiler: Gönüldaş
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
35 RA 855

yunus4554

yunus4554

Üye
63 lz 341 suanki pilakamiz :D

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
16 BURSA 1963

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Araca plaka taktırirken seçebiliyor muyuz şu olsun diye

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
özel plakalar daha pahalı tabii ki vergisi fln

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Ben yukarda yazdığım plakayı istiyorum özele gerek yok :) ınş sıra bize geldiğinde r harfi ile başlayan plaka kalır :) yoksa 35 zzz 9999 ow iğrenç

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Belli zamanlarda belli harflerde plakalar dagitilir mesela bu sene bizim buralarda hep kp kr kl plakalar vardi her yeni aracta.E siz de ozel tercih etmezseniz kp kr gibi serilerden birini sececeksiniz.Sehriniz ve semtiniz o surecte hangi harfi dagitiyosa onlardan secmek mecburiyetindesiniz ve hatirlatalim 1 harf sonrasi 4 rakam 2 harf sonrasi 3 rakam 3 harf sonrasi 2 rakamdir plakalar.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Belli zamanlarda belli harflerde plakalar dagitilir mesela bu sene bizim buralarda hep kp kr kl plakalar vardi her yeni aracta.E siz de ozel tercih etmezseniz kp kr gibi serilerden birini sececeksiniz.Sehriniz ve semtiniz o surecte hangi harfi dagitiyosa onlardan secmek mecburiyetindesiniz ve hatirlatalim 1 harf sonrasi 4 rakam 2 harf sonrasi 3 rakam 3 harf sonrasi 2 rakamdir plakalar.
anlamadım nasıl harf rakam

Üst Alt