Plaka Değiştirme


MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. İkinci el bir araç almak üzereyim. Fakat aldığım aracın plakasını değilde kendime özel bir plaka seçmek istiyorum. Bunun için neler yapmam lazım ve tahmini ne kadar tutar?
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@DarkredBlue61 abi nasıl oluyor ?
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Tutar galiba 1.500 idi.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normal Plaka Almak 150 Tl Mi Neydide Özelden Kastın Tam Olarak Ne? Sonu Memleket İle Bitmesi Filan Mı? O Zaman Çok Tuzluya Çıkabilir.En Son Bizim Trabzon Of İlçesine Plaka Verildiğinde Adamlar 3 5 Milyara Mı Ne Of Plakasını Satıyordu.
 
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam memleket ile alakası değil. Benim soy adım üç harfden oluşuyor. Soyadımı plakaya yazdırmak istiyorum özel olsun diye. Bunun maliyetini merak ediyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt