Apple'dan Sonra HTC'de Galaxy S4'e Taş Attı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
güzelleri çıkacaktır android bu konuda birinci zaten :oke:

boran9999

boran9999

Üye
Kısmi metal kasa olması bir cihaza sağlamlık kazandırırmı? Maalesef kazandırmaz çünki elastikiyet yok örnegin gorilla glass2-3 testlerinde izlediğimiz her hangi bir testi metal bir neste üzerinde denersek ne denmek istediğini rahatlıkla görürüz olay bu plastiği eleştirmek için iyi tanımak lazım plastiğin etkileneçeği tek şey ısı zaten bütün cihazlarda plastik aksam mevcut o yüzden eleştiriler tamamıyla bellirli bir kesmin cehaletinden yararlanıp kötü bir imaj izlenimi bırakmaktan öteye bir şey değil. en azından polikarbonat malzemeyim aramızdan kaç kişi tam manasıyla tanıyor? Yada teflon polyamit vs vs bunlarım çoğu metal malzemelerden kat ve kat güçlü malzemeler. İyi forumlar.

Placebo-

Placebo-

Üye
Açıkçası plastik olması gerçekten saçma bu konuda haklı.

andacafs

Üye
Benim anlamadığım bu s4 inceleme videolarının ikisini izledim ve ikisinde de telefonda takılmalar oldu. Üstelik de menü geçişlerinde. Xperia z ve htc one için rahat 10 tane izlemişimdir ve hiç rastlamadım.

Byceom

Üye
Htc ve apple ın samsungu savunmasını bekleyeceğimiz yoktu yine boş boş konuşuyorlar kim ne derse desin adamlar yapıyor ve satıyor allah aşkına hangi telde sasmsungdaki özellikler varki? zaten ön siparişleri s3e göre yüzde 40 daha fazla

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Placebo-
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye

Sırf maliyet düşsün diye yapılıyor :zzz: Yani bir lumiadaki bir iPhone daki malzeme kalitesinden eser yok

aynen :oke:
tasarım ve kalite olarak samsung hiç hoşuma gitmiyor!
ama yazlım olarak idare eder :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sağlamlıkta olsa çok daha pahalı olacaktı samsung zaten bu konuda pek başarılı değil.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Adamlar hırslarından koreyi vuracaklar nerdeyse ,o derece artık çoğu telefon firmaları > Samsung a karşı :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
kendi işletim sistemini yapamasada yazılım konusunda iyi olmasada donanımı geliştirerek pazarda üstünlük sağlamayı başarıyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

Yok ondan demedim de yazilim konusunda s4 e kadar en cok yazilimsal yenilik sunan firmaydi bunu yabana atman beni sasirtti abi :hmmm

yabana atmıyorum mesela HTC olsun sony olsun, samsungdan sağlamlık konusunda iyi aynı işletim sistemini kullanıyor ama samsunga yetişemiyor çünkü samsung sürekli donanım güçlendiriyor yeni model çıkartıyor.

tapatalk

tapatalk

Üye

yabana atmıyorum mesela HTC olsun sony olsun, samsungdan sağlamlık konusunda iyi aynı işletim sistemini kullanıyor ama samsunga yetişemiyor çünkü samsung sürekli donanım güçlendiriyor yeni model çıkartıyor.
samsung bi s3 çıkarttı htc sony onex onex+ butterfly ion vb. modeller çıkardılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt