Apple vs. Android

Sponsorlu Bağlantılar

İ phone mu Android mi , Neden

• İ phone

Kullanılan: 6 14.0%
  • Android

Kullanılan: 32 74.4%
  • Windows phone

Kullanılan: 5 11.6%

• Kullanılan toplam oy
    43
legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Apple vs. Android
Arkadaşlar çok klişe olacak ama sormak istiyorum: android mi i phone mu neden ?

• Beğen
Tepkiler: polam234

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Sen ne istiyorsun ona göre diyim oyuncu musun özgürlük mü istiyon

• Beğen
Tepkiler: polam234

MaxipmaN

Üye
diğer iki sistemi biliyorum da ıphone diye bi sistem duymadım :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, as467, B.A.R.O.N ve 2 diğerleri
legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
hocam normalde ben root rom filan atarım ama artık android
diğer iki sistemi biliyorum da ıphone diye bi sistem duymadım :)
hocam zaten sistem karşılaştırması değil genele olarak android telefonlar mı yoksa i phone mu :D

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
İos vs Android diyecekti galiba

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
yani i phone mu alınır android telefon mu. Ben normalde oyun severim hatta root rom atıyordum da telefonlara ancak artık o kadar uğraşacak vaktim yok ancak yaz olsa belki atarım. Zaten android in en iyi telefonlarını al 1.5 yıl sonra pert oluyor google sürekli yeni sürüm çıkıyor derken kasıyor telefon i phone da bu olay daha az sanki

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ubuntu, bir klişe cevap daha

lazye

lazye

Üye
Symbian ...

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Playstation 2 2003 den beri var bende:D

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevaplarken sebebinide yazar mısınız?

0MG90

0MG90

Üye
Kullanıma göre değişir ne yazsak boşuna.
Bu arada bu başlıklara çok gıcık oluyorum. Apple işletim sistemi değil ya Apple vs. Google yap ya da iOS vs. Android yap. :dry:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
telefon ile uğraşmak istemiyorsan ios yoksa Android derim.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Derdi çok android in servise yolladım teli orijinal yazılım attılar halen güncelleme yapamıyorum root diyor bide en güncel yazılım yüklenmiş ti

c3yhun57

c3yhun57

Üye
ios vs android ?
Tabiki android uygulamada yazilim ozgurlugu var.
Yeni cihaz alacam diye 1 hafta iphone 4s kullandim inanirmisiniz sanki 3310 var gibi hissettim cebimde telefonla oynayasim bile gelmedi androidin gozunu seviyim herseyiyle guzel serbestlik ozgurluk var data dosyalariyla oynayabiliyorsun yeni roomlar atip yeni yazilimdan yukluyorsun.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
98farom98

98farom98

Üye
Bana göre android tabikide :) herşey var özgürsün çok güzel :oke:

sacid589

sacid589

Üye
yani i phone mu alınır android telefon mu. Ben normalde oyun severim hatta root rom atıyordum da telefonlara ancak artık o kadar uğraşacak vaktim yok ancak yaz olsa belki atarım. Zaten android in en iyi telefonlarını al 1.5 yıl sonra pert oluyor google sürekli yeni sürüm çıkıyor derken kasıyor telefon i phone da bu olay daha az sanki
2senedir note 2 kullanıyorum en ufak kasma yok hatta 2 seneyide geçti

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben sana kısaca özet geçeyim.

Herşeyi bütün uygulamaları offical yani orjinal kullanıyorsan yeni güncellemelerle en üst seviye cihaza benzemek istiyorsan iPhone. Androidtede son güncellemeyle son çıkan cihaza benzersin ama bir takım uğraşlarla. ((Nexus alacaksan unut gitsin)) Normal bir kullanıcı isen iPhone ama ben şarjımı arttirmak için uğraşırım, işlemci frekansini azaltayım o kernelin ısı kontrolu daha iyi, şu romda gereksiz uygulama yok gibi uğraşlara girmek istemiyorsan iPhone al senin için daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Ben sana kısaca özet geçeyim.

Herşeyi bütün uygulamaları offical yani orjinal kullanıyorsan yeni güncellemelerle en üst seviye cihaza benzemek istiyorsan iPhone. Androidtede son güncellemeyle son çıkan cihaza benzersin ama bir takım uğraşlarla. ((Nexus alacaksan unut gitsin)) Normal bir kullanıcı isen iPhone ama ben şarjımı arttirmak için uğraşırım, işlemci frekansini azaltayım o kernelin ısı kontrolu daha iyi, şu romda gereksiz uygulama yok gibi uğraşlara girmek istemiyorsan iPhone al senin için daha iyi.
Sana katılıyorum. Sıradan bi kullanıcı iseniz iphone yeterli olacaktır. Nedeni normal bir kullanıcıya gerekli her uygulama desteği var. Bide Androide nazaran uygulamaları daha hızlı acıyor(kendim test ettim) ve System daha stabil ve hızlı.
Eğer bir cep telefonu ile daha çok zaman geçiriyorum daha değişik arayüzler kullanmak istiyorum desen Android kullanmagi öneririm.

SHS

SHS

Üye
Android, çünkü gelecek Android'tir