Haber Apple iPhone 7 ve 7 Plus duyuruldu: Suya karşı dayanıklı, yeni Home butonu, iOS 10 ve tüm detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
4 çekirdek varsa aktif olarak 2 çekirdek çalışır sonra diğer 2 çalışır. Biri hızlı diğeri yavaş. Önceden iki hızlı vardı. Teorik olarak artması gerekiyor.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Yanlış anlıyorsun dostum

• Beğen
Tepkiler: 0343434

0343434

0343434

Üye
4 çekirdek varsa aktif olarak 2 çekirdek çalışır sonra diğer 2 çalışır. Biri hızlı diğeri yavaş. Önceden iki hızlı vardı. Teorik olarak artması gerekiyor.

Aslında bir noktada haklısınız ama şöyle düşünün performans gerektiren noktada daha güçlü bir işlemci çalışacağı için öbürünün kazandığı süreyi diğeri daha fazla güç nedeni ile harcayacak. Böylece denge oluşmuş olacak bataryada.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

furyzer0

furyzer0

Üye
Yanlış anlıyorsun dostum
Yanlış biliyorsam düzeltin. 4 çekirdeğin mantığı çekirdeklerin nöbetleşe çalışıp ısınmasını engellemek değil mi?
Aslında bir noktada haklısınız ama şöyle düşünün performans gerektiren noktada daha güçlü bir işlemci çalışacağı için öbürünün kazandığı süreyi diğeri daha fazla güç nedeni ile harcayacak. Böylece denge oluşmuş olacak bataryada.

Haklı olabilirsiniz ama bildirim tarzı sürekli arkaplanda çalışan programlar için daha az enerji harcar diyelim o zaman.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Jet Black fiyatları da aynı olacak

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
The Pancar

The Pancar

Üye
Hızlı şarj desteğinden bahsedilmedi galiba yok

byAndroid

byAndroid

Üye
Zaten önceki modele göre daha çok şarj süresi sunuyor. Bunu tartışmaya gerek yok bence

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve 0343434
0343434

0343434

Üye
Yanlış biliyorsam düzeltin. 4 çekirdeğin mantığı çekirdeklerin nöbetleşe çalışıp ısınmasını engellemek değil mi?

Haklı olabilirsiniz ama bildirim tarzı sürekli arkaplanda çalışan programlar için daha az enerji harcar diyelim o zaman.

Evet bu şekilde dersek orta yolda buluşulur bence de.

The Pancar

The Pancar

Üye
Mah değerini söylemediler nasıl bu sonuca vardınız
A9 dan daha güçlü işlemci nasıl a9 dan daha az şarj tuketebilir ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Mah değerini söylemediler nasıl bu sonuca vardınız
A9 dan daha güçlü işlemci nasıl a9 dan daha az şarj tuketebilir ?
Snapdragon 820 de 801 den yada 810 dan daha güçlü ama daha az şarj harcıyor. Buda öyle. Araba gibi düşün motorlar gelişiyor ve yakıt değerleri düşüyor. Eskiye nazaran yeni motorlar sayesinde araba yakıtlari da düştü

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
A10 kaç nm üretim??

vegatablo

vegatablo

Üye
Bu sefer baya iyi gibi sanki 6s ler yarışta biraz geride kalıyordu rakiplerine göre fakat bu zorlar üstelik note 7 de batarya sorunuda varken 7 plus benzer bir fiyat ile gelirse 32 gb baya önde başlar

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
2 yıl geriden geliyor
ve bunu yeni gibi tanıtıyorlar ya gülmekten ölüyorum

Apple Pencilde de aynı haltı yediler
bildiğin s peni çarpıp biz bunu ilk yaptık demedikleri kalmıştı

air pods saçmalığı 780tl edecek içinde ne var anlamadım o fiyata en kaliteli 7+1 ses sistemi alırsınız
veya Profesyonel derecede bir kullaklık

Lightling to 3.5mm kablosu eminim 6ay kullanımdan sonra sarj kabloları gibi kopacak ve standar apple kabloları gibi
en az 70-150tl arası bir fiyat biçeceklerdir

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve vegatablo
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bataryaları Kaç Ampermişki? Arkadaş Yok 6 Dan 10 Kat Daha İyi Şundan 50 Kat İyi Lan Varya Dayaklık BunlarRakamlarla Anlat İşte Her Seferinde Aynı Şeyi Yapıyorlar Şu Kadar Hızlıda Bilmem Ne

vegatablo

vegatablo

Üye
2 yıl geriden geliyor
ve bunu yeni gibi tanıtıyorlar ya gülmekten ölüyorum

Apple Pencilde de aynı haltı yediler
bildiğin s peni çarpıp biz bunu ilk yaptık demedikleri kalmıştı

air pods saçmalığı 780tl edecek içinde ne var anlamadım o fiyata en kaliteli 7+1 ses sistemi alırsınız
veya Profesyonel derecede bir kullaklık

Lightling to 3.5mm kablosu eminim 6ay kullanımdan sonra sarj kabloları gibi kopacak ve standar apple kabloları gibi
en az 70-150tl arası bir fiyat biçeceklerdir
Söylediğin her konuda sana katılıyorum fakat iPhone hiç kullanmadim ve cevremde çoğu insana android aldirdim bütçesinin karşılığını alabilecek en iyi cihazı sadece bir markada değil ama ortada ios denen bir gerçek var şuan honor 7 kullanıyorum play store olmasa android olduğunu anlamam gerçekten menü felan yok ios gibi fakat stabil ve telefon seni üzmüyor şuan belki erken konuşmak için sonuçta note 7 yi elimle tuttum gördüm kamera vs o yüzden cihazı elime alıp bakmadan konuşmak istemiyorum ama bi yükseldim android sevmeme rağmen

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
AirPods 15 dakika şarj ile 3 saat müzik dinleme süresi sunuyor tabi ses seviyesinin %50 olduğu sayfa sonunda belirtilmiş.

Üst Alt