Haber Apple iPhone 6 128GB dahili hafıza ile gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Diğer söylentileri ise ram 1 gb, cpu hakkında da 2 Ghz veya 2.6 Ghz Cyclone mimarisinde A8.

0MG90

0MG90

Üye
A7X çipset neden yok?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar 300$' nerede var ben hiç duymadım. İphone 5S 16 GB şu anda New York'ta tüm Apple Store'larda 635$+%8 tax yani vergi. Ayrıca 3000TL gibi fiyatlar da ne devletin vergilerinin ne de üreticilerin payı yok. Bu tamamen paralel İthalat getirilen fırsatı firma fiyatı. İphone 5S ülkemizde 2300 TL resmi fiyatla satışa sunuldu.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
A7X çipset neden yok?
A7'nin 2 farklı varyantı var, APL0698 ve APL5698 olmak üzere. APL5698 olan aslında A7X chipset olması lazımdı ancak Apple onu da A7 chipset ismi ile duyurdu.

iphone5s ve ipad mini2'deki APL0698, ipad air'deki APL5698 olan.

belki gpu'lar aynı olduğu için de olabilir. cpu'su aynı mimaride olup gpu'ları farklı oluyordu diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Arkadaşlar 300$' nerede var ben hiç duymadım. İphone 5S 16 GB şu anda New York'ta tüm Apple Store'larda 635$+%8 tax yani vergi. Ayrıca 3000TL gibi fiyatlar da ne devletin vergilerinin ne de üreticilerin payı yok. Bu tamamen paralel İthalat getirilen fırsatı firma fiyatı. İphone 5S ülkemizde 2300 TL resmi fiyatla satışa sunuldu.
Sözleşmeli demişti ilk yazan arkadaş

• Beğen
Tepkiler: Serhan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sözleşmeli demişti ilk yazan arkadaş
Sözleşmeli de 300$ fiyat sadece 64GB versiyonda ve aylık 40$ iki yıl taahhüt ediyorsunuz. Paket olarak da 1gb Data ve konuşma pakedi var.

Yani sonuç olarak evet ülkemize göre oldukça uygun ama bizim ülkemizdeki fiyatları ABD ile değil İtalya ve Hollanda gibi Avrupa ülkeleri ile karşılaştırırsak daha doğru olur.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Umarim 500€ yu gecmez :D

Serhan

Serhan

Üye
128 gb ipad mükemmel ötesi olur. Düşünsenize bütün oyunlar sizde :D
Olmadı jb yaparsınız ki ben hep itunes kartından çekiyorum oyunu.
Arada sırada da appcake den.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Başka bir konuda yazdığım gibi Türk parası 5 para etmiyor. Adam tabi koyacak. Adamları çok mu etkiliyor?

Adamların 50-60 lirası.

Üst Alt