Apple iPhone 5'in Sar Değeri Kaç ?

• 10 Ekim 2012
  • 6432 Okunma
  • 25 Cevap

1. 0.6 ile 1.0 arasında değişiyor :hmmm

2. LTE'yi saymazsak 1.18

3. ideal :evet:

- - - Eklendi - - -

nasıl yani ? LTE ile kaç W/KG ?

- - - Eklendi - - -

sardatabase'de 0,901 W/KG yazıyor : http://www.sardatabase.com/apple/

4. 0,901 olacağını zannetmiyorum.iPhone'ların hepsinin sar değeri yüksek.hele bu modelde LTE var sar daha da yüksek olması lazım.

5. :hmmm gidipte 1 den fazlaysa almıyım ben iphone,sağlığımı düşünüyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

LTE ile kaçtır acaba ?

6. Geçenlerde araştırmıştım bende Apple'ın sitesinde bulmuştum ve sonrada normal bir sitede.Sar değeri en fazla 0.91 olabiliyormuş.Yani Wi-Fi, 3G/4G, Bluetooth vb. açıkken.

7. İphone 5 i aldıktan sonra sar değerini kim düşünürki :)

8. düşünüyor arkadaş ben de düşünürüm

9. Mesela ben.Ama arkadaş zaten aldım dememiş.Ona göre alacak sanırım :)

10. evet,iPhone olduğu için 1 W/KG'a kadar göz yumacaktım zaten ama 0.901 olması iyi olmuş :tşk: arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

ben düşündüğüm için böyle bir konu açma gereği duydum :evet:

- - - Eklendi - - -

Ali LTE hariç 1.18 W/KG dedi de dikkatimi çekti yani hangisi doğru ?

11. Bir site vardı adını hatırlayabilsem :ah O siteden baktım.Zaten cep telefonlarının ulaşabileceği en yüksek sar değerleri yazılıyor oraya.iPhone 5'inkinde de 0.91 veya 0.92 yazıyordu.Yani bu da sanırım "iPhone 5 en fazla 0.92'ye ulaşabilir" demek :).O açıdan için rahat olsun.Bence 1.0'ın altında olması da iPhone 5'e + katan diğer bir etmen.Bahsi geçen siteyi bulabilirsem eklerim.

- - - Eklendi - - -

Bir site vardı adını hatırlayabilsem :ah O siteden baktım.Zaten cep telefonlarının ulaşabileceği en yüksek sar değerleri yazılıyor oraya.iPhone 5'inkinde de 0.91 veya 0.92 yazıyordu.Yani bu da sanırım "iPhone 5 en fazla 0.92'ye ulaşabilir" demek :).O açıdan için rahat olsun.Bence 1.0'ın altında olması da iPhone 5'e + katan diğer bir etmen.Bahsi geçen siteyi bulabilirsem eklerim.

12. :tşk: iyi ya 0.92 bir iphone'a göre normaldir :ehe

13. yanılmıyorsam iphone 2g (!) ve iphone 3gs'inki de düşüktü. :) en fazla iphone 4'tü sanırım. :hmmm

14. 4s :evet: neden iphone'ların sar değeri yüksek oluyor acaba ?

15. :bilmem: belki çin malı olduklarındandır :hmmm

16. Aldık da sar ı kaldı

17. benim s3'te çin malı :),zannetmiyorum bence anten problemi olduğu ve yanları metal olduğundan olabilir c6-01'de metal olduğu için sar değeri 1.30 larda birşeydi yanlış hatırlamıyorsam :evet:

18. iPhone 5'te anten problemi yok ki ama :bilmm

19. Var youtube den iphonedocom un sezon 1 , 3.Bölüm mü izle orda göstesiyor telefonu sol elle kavrayınca sinyal gidiyor...

Yüklüyor...
23/09/2018 - 00:03