Apple iPhone 5'in Sar Değeri Kaç ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Apple iPhone 5'in Sar Değeri Kaç ?
arkadaşlar ben bu url'de yazanlardan hiçbirşey anlamadım,biz mesela s3'e 0.36 W/KG diyoruz :apple: iPhone 5'in sar değeri ne oluyor bu durumda ?

Link :

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
0.6 ile 1.0 arasında değişiyor :hmmm

PriZm

PriZm

Üye
LTE'yi saymazsak 1.18

PriZm

PriZm

Üye

ideal :evet:

- - - Eklendi - - -

nasıl yani ? LTE ile kaç W/KG ?

- - - Eklendi - - -

sardatabase'de 0,901 W/KG yazıyor :
0,901 olacağını zannetmiyorum.iPhone'ların hepsinin sar değeri yüksek.hele bu modelde LTE var sar daha da yüksek olması lazım.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

0,901 olacağını zannetmiyorum.iPhone'ların hepsinin sar değeri yüksek.hele bu modelde LTE var sar daha da yüksek olması lazım.

:hmmm gidipte 1 den fazlaysa almıyım ben iphone,sağlığımı düşünüyorum :evet:

- - - Eklendi - - -

LTE ile kaçtır acaba ?

15097

15097

Üye
Geçenlerde araştırmıştım bende Apple'ın sitesinde bulmuştum ve sonrada normal bir sitede.Sar değeri en fazla 0.91 olabiliyormuş.Yani Wi-Fi, 3G/4G, Bluetooth vb. açıkken.

MrExpert

MrExpert

Üye
İphone 5 i aldıktan sonra sar değerini kim düşünürki :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Mesela ben.Ama arkadaş zaten aldım dememiş.Ona göre alacak sanırım :)

evet,iPhone olduğu için 1 W/KG'a kadar göz yumacaktım zaten ama 0.901 olması iyi olmuş :tşk: arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

İphone 5 i aldıktan sonra sar değerini kim düşünürki :)

ben düşündüğüm için böyle bir konu açma gereği duydum :evet:

- - - Eklendi - - -

Geçenlerde araştırmıştım bende Apple'ın sitesinde bulmuştum ve sonrada normal bir sitede.Sar değeri en fazla 0.91 olabiliyormuş.Yani Wi-Fi, 3G/4G, Bluetooth vb. açıkken.

LTE'yi saymazsak 1.18

Ali LTE hariç 1.18 W/KG dedi de dikkatimi çekti yani hangisi doğru ?

15097

15097

Üye
Bir site vardı adını hatırlayabilsem :ah O siteden baktım.Zaten cep telefonlarının ulaşabileceği en yüksek sar değerleri yazılıyor oraya.iPhone 5'inkinde de 0.91 veya 0.92 yazıyordu.Yani bu da sanırım "iPhone 5 en fazla 0.92'ye ulaşabilir" demek :).O açıdan için rahat olsun.Bence 1.0'ın altında olması da iPhone 5'e + katan diğer bir etmen.Bahsi geçen siteyi bulabilirsem eklerim.

- - - Eklendi - - -

Bir site vardı adını hatırlayabilsem :ah O siteden baktım.Zaten cep telefonlarının ulaşabileceği en yüksek sar değerleri yazılıyor oraya.iPhone 5'inkinde de 0.91 veya 0.92 yazıyordu.Yani bu da sanırım "iPhone 5 en fazla 0.92'ye ulaşabilir" demek :).O açıdan için rahat olsun.Bence 1.0'ın altında olması da iPhone 5'e + katan diğer bir etmen.Bahsi geçen siteyi bulabilirsem eklerim.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

:tşk: iyi ya 0.92 bir iphone'a göre normaldir :ehe

15097

15097

Üye
yanılmıyorsam iphone 2g (!) ve iphone 3gs'inki de düşüktü. :) en fazla iphone 4'tü sanırım. :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
gogis

gogis

Üye
Aldık da sar ı kaldı

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

:bilmem: belki çin malı olduklarındandır :hmmm

benim s3'te çin malı :),zannetmiyorum bence anten problemi olduğu ve yanları metal olduğundan olabilir c6-01'de metal olduğu için sar değeri 1.30 larda birşeydi yanlış hatırlamıyorsam :evet:

15097

15097

Üye

benim s3'te çin malı :),zannetmiyorum bence anten problemi olduğu ve yanları metal olduğundan olabilir c6-01'de metal olduğu için sar değeri 1.30 larda birşeydi yanlış hatırlamıyorsam :evet:
iPhone 5'te anten problemi yok ki ama :bilmm