Apple Arcade oyun servisinin fiyatı belli oldu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple Arcade ilk olarak Mart ayında duyuruldu. Bugün ise Apple'ın 10 Eylül özel etkinliğinde Apple Arcade oyun servisinin fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Apple Arcade oyun servisi 19 Eylül tarihinde aylık 4.99 Dolar karşılığında hizmet vermeye başlayacak. Apple Arcade ile 100'den fazla oyuna iPhone, iPad, iMac ve Apple TV'den erişim sağlanacak. Apple Arcade ile başladığınız bir oyuna farklı cihaz üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt