Apple TV Plus çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Apple TV+ servisinin fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. iPhone, Mac veya Apple TV satın alanlar için Apple TV Plus hizmeti bir yıl ücretsiz olarak sunulacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Apple TV+ çıkış tarihi 1 Kasım ve fiyatı aylık 4.99 Dolar olarak açıklandı. Apple TV+ servisi 100'den fazla ülkede hizmet verecek.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt