App Quarantine Pro v2.8.1 Çalışmasını istemediğiniz uygulamalarınızı dondurun [ANDROİD]

Sponsorlu Bağlantılar

1srsrmnyk1

1srsrmnyk1

Üye
    Konu Sahibi
App Quarantine Pro v2.8.1 Çalışmasını istemediğiniz uygulamalarınızı dondurun [ANDROİD]
Titanium backupin böyle bir özelliği var fakat bu özelliği kullanmak pek pratik değil. Bu uygulama bu işi pratiğe dökmüş. Dondurdugunuz uygulama için masaüstü widget oluşturabilirsiniz. Tek tıkla dondurdugunuz programı çalıştırin veya tekrar dondurun. İsterseniz bir widgete birden fazla programı da ekleyebilirsiniz. Şifre de atayabilirsiniz. Sistem dosyalarınin da bazılarına müdahale ediyor. 3g bağlantısında arka planda çalışan programları dondurmak için kullanıyorum.Dondurdugunuz programlar yüklü programlar listesinde görünmez.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler hocam.

avantis

avantis

Üye
Aaaa bu benim konum:)
Güle güle kullanın arkadaşlar.

sony experia s

sony experia s

Üye
Teşekkürler

aquser

Üye
teşekkürler uygulamayı kurdum güzelde çalışıyorda widget çıkmıyor sizce sebebi ne olabilir 2.3.3 rootlu samsung s5830 telefon

avantis

avantis

Üye
teşekkürler uygulamayı kurdum güzelde çalışıyorda widget çıkmıyor sizce sebebi ne olabilir 2.3.3 rootlu samsung s5830 telefon
Launcher menüsünde widget ekle dersin ve programı seçersin oradan da telefonunda kurulu olan programı seçersin bu kadar.

Üst Alt