ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Not 4 te kart bölümlerine tıklama yapmıyor önündeki işaretle tik i çalışıyor ama yanlarına basınca tepki yok 4.4.2 olan telefonda çalışıyor 6 sürümde desteklemiyor

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

boyabatlı kardeş, bu android 6.0 'da yani bilirsin Marsmallow'da bir uygulamayı yükledikten sonra o uygulama izinlerini ayarlamak lazım. Onu yaptın mı?

baskahmet

baskahmet

Üye
çevrisini yapmak istediğin apk dosyalarını telefon hafızasında bir klasöre at, sonra uygulamanın ayarlarından Varsayılan Yol seçeneğinden apk leri içine attığın klasörü seç. Böylece her seferinde uygulamayı açtığın zaman direk o klasör açılır.
Çok teşekkürler hocam..

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Resmi dil olmuş çokda güzel olmuş ellerine sağlık ancak benim işimi görmedi xml uzantılı dosyayı açmadı bana xplore ve es yöneticinin dişinda kaliteli dosya yöneticisi lazım tşkler

baskahmet

baskahmet

Üye
çevrisini yapmak istediğin apk dosyalarını telefon hafızasında bir klasöre at, sonra uygulamanın ayarlarından Varsayılan Yol seçeneğinden apk leri içine attığın klasörü seç. Böylece her seferinde uygulamayı açtığın zaman direk o klasör açılır.
Hocam yaptım da varsayılan yol bölümünde telefonun hafızası değil sistem dosyaları gözüküyor sorun da burda

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yaptım da varsayılan yol bölümünde telefonun hafızası değil sistem dosyaları gözüküyor sorun da burda

Burda biraz aşağı in, SDCard diye bir klasör olması lazım, onun için girip, içinde oluşturduğun klasörü seçmen gerekir.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Açtım da external sd felan diyor yine bulamadım benim klasörümü hepsinin içine girdim ama yok

Aşşağıya doğru in orda var örnek
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
Burda biraz aşağı in, SDCard diye bir klasör olması lazım, onun için girip, içinde oluşturduğun klasörü seçmen gerekir.
İçine girmiyor yav :D

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Sil tekrar yükle

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Resmi dil olmuş çokda güzel olmuş ellerine sağlık ancak benim işimi görmedi xml uzantılı dosyayı açmadı bana xplore ve es yöneticinin dişinda kaliteli dosya yöneticisi lazım tşkler
Solidexplorer kullan

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

boyabatlı

boyabatlı

Üye
boyabatlı kardeş, bu android 6.0 'da yani bilirsin Marsmallow'da bir uygulamayı yükledikten sonra o uygulama izinlerini ayarlamak lazım. Onu yaptın mı?
İzin istemedi

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
mnt /sdcard yolu gösterilmesine karşın, "varsayılan yol" (apk dosyalarını göstereceğin yol) tıklanmıyor. 1.4.4 sürümde hata düzeltildi diyor ama devam ediyor Marshmallow'da sürümde.
Ayrıca; sistem dosyaları gözüken yerlere müdahele edilemez ancak mnt /sdcard (sdcard0) veye (external sdcard) yoludur gösterilmesi gereken dizin.
Uygulama izin istemiyor, super su ya baktım, herhangi izin talebinde bulunmamış ApkModifier.
ApkCrack yapımcısı da aynı sütüdyo.
ApkCrack'ın kod düzenleme vardı yanlış hatırlamıyorsam

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
mnt /sdcard yolu gösterilmesine karşın, "varsayılan yol" (apk dosyalarını göstereceğin yol) tıklanmıyor. 1.4.4 sürümde hata düzeltildi diyor ama devam ediyor Marshmallow'da sürümde.
Ayrıca; sistem dosyaları gözüken yerlere müdahele edilemez ancak mnt /sdcard (sdcard0) veye (external sdcard) yoludur gösterilmesi gereken dizin.
Uygulama izin istemiyor, super su ya baktım, herhangi izin talebinde bulunmamış ApkModifier.
ApkCrack yapımcısı da aynı sütüdyo.
ApkCrack'ın kod düzenleme vardı yanlış hatırlamıyorsam

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Bu hatanın en kısa sürede düzelmesini umuyoruz.
Fakat benim S 4 telefon 5.0.1 yüklü. Bende telefon hafızası haricinde hafıza kartındaki bir dizini rahatça seçebiliyorum ve tıklanıyor. Bende sorun yok. Yeni çıkacak sürümler ile sizde de düzelmesini en kısa sürede diliyorum.

baskahmet

baskahmet

Üye
Hocam benim marshmallow o yüzden çalışmıyor sanırım

hakanmaxicep2515

Üye
Teşekkürler ellerinize sağlık

Üst Alt