ApkEditor Programına Sözlük Ekleme İzle ve Sözlük İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
ApkEditor Programına Sözlük Ekleme İzle ve Sözlük İndir
Arkadaşlar, forumda çoğu arkadaşın merak ettiği ve bazı arkadaşlarında isteği üzerine. ApkEditor v1.90'da kullandığım sözlük dosyamı sizinle paylaşıyorum.

Belki farklı düşünenler olabilir. Ama eğer paylaşıyorsam bunu, bilinki maxicep'i sevdiğim içindir. Amacım, kendimi farklı göstermek değil, bu forumda yararlı olmaya çalıştığımı bilinsin diyedir.

Normalde bu sözlük dosyasını paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum. Ama aylarca eğer bu uygulamada emek verip çeviri yaptıkça sözlüğü zenginleştiriyorsam, bunu paylaşmak istemiyorum demek düşünceme göre ilk benim hakkımdır.

Hemen aşağıdan uygulamaya sözlük nasıl eklenir, ikinci bir video hazırladım. izlerken görüntü net değil derseniz görüntü kalitesinden HD seçip izleyebilirsiniz.

Sözlük dosyası ismi "ApkEditorDict.xml" dir. eğer sözlük ismini değiştiriseniz, içinde türkçe karekter ve boşluk olmasın. uzantısına dokunmayın. dilerseniz olduğu gibi telefon hafızasına atıp uygulamaya ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirip zipten çıkarın sonra telefon hafızasına atın Uygulamanın kendisini eminimki siz daha önce forumdan indirmişsinizdir. onun linkini sanırım tekrar paylaşmaya gerek yoktur.

Eğer konuyu beğendiyseniz. bir teşekkürü çok görmeyin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, Teks@s, nazmi28 ve 9 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İlgin alakan yardım severliğin adına teşekkür ederiz. Emeğine sağlık

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

• Beğen
baskahmet

baskahmet

Üye
Dostum çoooook sağol

• Beğen
Hiçişleri

Hiçişleri

Üye
Sözlük için çok teşekkürler, uygulamayı da paylaşır mısınız

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Emeğine sağlık

aycan54

Üye
Teşekkürler.Ellerine Sağlık.

seyits

Üye
Çok teşekkür ediyorum, paylaşımın için..

palpolisi

palpolisi

Üye
Teşekkürler

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Teşekkürler

Üst Alt